Gwiazdy

Siła, niezależność i pewność siebie, czyli Bovska i jej singiel "Wujek G."

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Wujek G." to kolejny singiel promujący ostatnią płytę Bovskiej "Sorrento", która ukazała się w kwietniu zeszłego roku. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN artystka wykonała autorski utwór. Jak wam się podoba?

Piosenka "Wujek G" i przesłanie do kobiet

"Wujek G." to piosenka dla każdego, kto, jak twierdzi artystka, ma czasem problem ze złapaniem dystansu do samego siebie. Każda z nas ma przecież momenty słabości, wątpi w siebie, to normalne.

Jak się dzisiaj czujesz? Czuje się…. No właśnie. Wpisywałaś/eś kiedyś w wyszukiwarkę Google to sformułowanie? Wyniki zadziwiają. Samotna, gruba, głupia…. naprawdę tak źle o sobie myślimy?

– mówi Bovska.

Teledysk do singla "Wujek G."

Do singla "Wujek G." powstał także teledysk, którego bohaterkami jest 6 dziewczyn. Różni je wzrost, wiek, styl i uroda, ale łączy nić porozumienia. W klipie Bovska przedstawia silne, niezależne, pewne siebie kobiety, które wiedzą, czego chcą, albo nie boją się stawiać sobie wyzwań i trudnych pytań, a w ich wspólnocie jest siła. Gestami, zachowaniem i tańcem właśnie tę siłę pokazują.

Co więcej, teledysk jest kontynuacją wideo do poprzedniego singla, "Będę przy Tobie". Zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończy się poprzedni klip. To sprawia, że utwór staje się dopełnieniem pewnej historii.

"Wujek G." to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej także autorką tekstu, oraz Jana Smoczyńskiego. Mężczyzna jest także producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki. Klip do piosenki powstał we współpracy z Marcinem Kopcem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Dzieci wrócą do szkół tylko w kilku województwach? Rząd rozważa taki wariant

Igor Falecki – co słychać u mistrza perkusji? "Bardzo dużo jest jeszcze do nadrobienia"

Lekarze wykonali jednocześnie operację serca i cesarskie cięcie. "Tego się nie da przećwiczyć"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości