klip

  "Słomki" to najnowszy singiel wokalistki Julii Bury, który powstał we współpracy z Liberem, Kubą "Kikutem" Mańkowskim oraz Kacprem Mańkowskim. Kiedy premiera utworu? Czy podbije serca polskich słuchaczy?

  Carla Fernandes to młoda i utalentowana artystka, która z przytupem wchodzi w nowy, muzyczny rozdział. Jako pierwsza Polka została reprezentantką stylu, który najgłośniej gra w jej duszy – latino.

  Futro, mocny makijaż, czerwone długie tipsy, lateks i seksapil wylewający się z ekranu - Joanna Koroniewska poszła na całość i wystąpiła w teledysku początkującego artysty Dawida Grzelaka.

  Tuż przed walentynkami Dawid Kwiatkowski przygotował dla swoich fanów niespodziankę. 11 lutego w sieci ukazał się teledysk do piosenki "Idziesz ze mną". Wybraliśmy się na plan klipu, by porozmawiać o muzyce, miłości, która nie ma granic i nadchodzącym święcie zakochanych. Z kim artysta planuje je spędzić?

  Michał Lange i Marcin Makowiec tworzą muzyczny duet Martin Lange. Artyści wydali swój kolejny utwór. Do piosenki "Dawniej" nagrali także teledysk, który jest wyrazem sentymentalnej podróży do przeszłości. Gdzie realizowali zdjęcia?

  Natalia Szroeder szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę. Artystka pracuje nad drugim albumem. Pod koniec sierpnia uchyliła rąbka tajemnicy i przedstawiła nowy singiel "Para". Do osobistego utworu powstał także klimatyczny teledysk.

  Fani Krzysztofa Zalewskiego mają powód do radości. Od 13 czerwca w Playerze obejrzeć można kameralny koncert muzyka, który otwiera cykl pod nazwą Olivia Stars. Inicjatywa stworzona została na wzór wydarzeń muzycznych ze scen Nowego Jorku, Londynu czy Paryża. To nie koniec niespodzianek. Kilka dni później swoją premierę będzie miał klip do piosenki "Na Apatię". Tylko w Dzień Dobry TVN przedpremierowo pokażemy fragmenty.

  Na ten dzień czekali wszyscy fani Darii Zawiałow. Już jutro, 11 czerwca odbędzie się premiera albumu "Wojny i Noce". Z tej okazji artystka przygotowała także małą niespodziankę. Do sieci właśnie trafił teledysk anime do utworu będącego zapowiedzią krążka.

  W oficjalnym klipie do piosenki "Your Power", która zapowiada najnowszy album Billie Eilish pt. "Happier Than Ever", pojawia się wyjątkowy gość. Teledysk wyreżyserowała sama wokalistka. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

  Odkąd w sieci pojawiła się Ekipa, rewolucjonizuje polskie media. Grupa młodych osób ma zawrotne zasięgi, a ich filmiki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Najnowszy z nich pobił rekordy oglądalności.

  Utwór "Drzewa" to drugi singiel promujący album "Astronomia poety. Baczyński" Meli Koteluk i zespołu Kwadrofonik, który ukazał się 24 lipca 2020 roku z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Ponad pół roku później artyści zaprezentowali klip do piosenki zrealizowany w wyjątkowych sceneriach Puszczy Karpackiej. Oprócz niesamowitych walorów muzycznych i wizualnych, twórcy mają do przekazania ważny komunikat.

  Tola Szlagowska zaskoczyła niedawno swoich fanów informacją o tym, że po kilku latach przerwy wraca na rynek muzyczny z nową płytą. Wokalistka kilka dni temu zaprezentowała nawet pierwszy singiel do wydawnictwa. Teraz wypuściła do sieci kolejną piosenkę. Tym razem jest to słodko-gorzki walentynkowy utwór "First Love".

  Monika Brodka przygotowała dla swoich fanów niemałą niespodziankę. Nagrała bowiem utwór "ŻAR" z grupą hip-hopową - PRO8L3M! - Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą - czytamy w opisie klipu.

  "Wujek G." to kolejny singiel promujący ostatnią płytę Bovskiej "Sorrento", która ukazała się w kwietniu zeszłego roku. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN artystka wykonała autorski utwór. Jak wam się podoba?

  Sonia Bohosiewicz, aktorka, którą doskonale znamy z filmowych i teatralnych ról, teraz da się poznać w zupełnie nowej, wymarzonej życiowej roli wokalistki. Basia Pasek odwiedziła gwiazdę na planie pierwszego klipu i porozmawiała o nowym projekcie. Czym Sonia zaskoczy swoich fanów?

  Szokuje nie od dziś, dlatego kolejny niecodzienny teledysk nie powinien dziwić. Lady Gaga pokazała światu klip do piosenki "911" i podzieliła się refleksją na temat swojego zdrowia psychicznego.

  Po długiej przerwie powraca! Margaret podzieliła się w mediach społecznościowych informacją o najnowszym klipie "Reksiu", nagranym z polskim raperem Otsochodzi. Opinie fanów na temat piosenki są podzielone - takiej Gosi nie widział jeszcze nikt.

  Po kilkuletniej przerwie spowodowanej urodzeniem córki Iwona Węgrowska zapowiada powrót do świata show biznesu. Zamierza to zrobić w wielkim stylu. Wokalistka pracuje obecnie nad nowym teledyskiem. Klip do utworu „Niegrzeczna” wkrótce trafi do fanów.

  W tym tygodniu Cleo i Mesajah wypuścili klip do piosenki Eva. Gdzie był kręcony? Teledysk wywołał sporo kontrowersji, ponieważ w niektórych scenach fragmenty ciała artystki są zakryte pikselami, co sugeruje, że jest ona naga. Jak Cleo reaguje na niepochlebne komentarze?

  Jak wygląda praca na planie zdjęciowym drugiego klipu Leszka Stanka "In Blue"? Kiedy będziemy mogli go zobaczyć? I dlaczego Stanek pisze teksty po angielsku? Zobaczcie, co powiedział na ten temat dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Magdalena Mielarz zaprosiła ekipę Dzień Dobry TVN na plan swojego nowego teledysku do singla Stormy Wave. Jaką historię opowiada klip? Dlaczego wybrano do niego ciemną scenerię? Kiedy będzie można zobaczyć teledysk?

  Utwór Kieszy pt. "Hideaway" zdobył światowe listy przebojów. Teledysk do piosenki zainspirował rosyjski duet komediowy Bonya i Kuzmich do nagrania własnej wersji klipu. Zatytułowali go "Kiesza In the village".