klip

  klip

  Fani Krzysztofa Zalewskiego mają powód do radości. Od 13 czerwca w Playerze obejrzeć można kameralny koncert muzyka, który otwiera cykl pod nazwą Olivia Stars. Inicjatywa stworzona została na wzór wydarzeń muzycznych ze scen Nowego Jorku, Londynu czy Paryża. To nie koniec niespodzianek. Kilka dni później swoją premierę będzie miał klip do piosenki "Na Apatię". Tylko w Dzień Dobry TVN przedpremierowo pokażemy fragmenty.

  Utwór "Drzewa" to drugi singiel promujący album "Astronomia poety. Baczyński" Meli Koteluk i zespołu Kwadrofonik, który ukazał się 24 lipca 2020 roku z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Ponad pół roku później artyści zaprezentowali klip do piosenki zrealizowany w wyjątkowych sceneriach Puszczy Karpackiej. Oprócz niesamowitych walorów muzycznych i wizualnych, twórcy mają do przekazania ważny komunikat.

  W tym tygodniu Cleo i Mesajah wypuścili klip do piosenki Eva. Gdzie był kręcony? Teledysk wywołał sporo kontrowersji, ponieważ w niektórych scenach fragmenty ciała artystki są zakryte pikselami, co sugeruje, że jest ona naga. Jak Cleo reaguje na niepochlebne komentarze?

  Jak wygląda praca na planie zdjęciowym drugiego klipu Leszka Stanka "In Blue"? Kiedy będziemy mogli go zobaczyć? I dlaczego Stanek pisze teksty po angielsku? Zobaczcie, co powiedział na ten temat dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Magdalena Mielarz zaprosiła ekipę Dzień Dobry TVN na plan swojego nowego teledysku do singla Stormy Wave. Jaką historię opowiada klip? Dlaczego wybrano do niego ciemną scenerię? Kiedy będzie można zobaczyć teledysk?