Krzysztof Zalewski w nowym teledysku jeździ na koniu. "Podmiot liryczny operuje obrazami"

Krzysztof Zalewski w nowym teledysku jeździ na koniu. "Podmiot liryczny operuje obrazami"
“Kochaj” - nowy utwór Krzysztofa Zalewskiego
Źródło: Dzień Dobry TVN
To nie lada gratka dla fanów Krzysztofa Zalewskiego. Znany wokalistka prezentuje nowy singiel "Kochaj", a także teledysk, który do niego nagrał. Karolina Kalatzi, reporterka Dzień Dobry TVN odwiedziła wokalistę na planie klipu. Co się działo za kulisami?

Nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego

Ekipa naszego programu miała możliwość zobaczyć, jak wyglądała praca nad teledyskiem do utworu "Kochaj".

- To jest piosenka o tęsknocie tak naprawdę, rozmaitej. Ogólnie podmiot liryczny operuje obrazami, które przybliżają różne stany tęsknienia - wyjaśnił Zalewski.

Krzysztof w klipie jeździ na koniu. Skąd ten pomysł? - Chodziło mi o to, żeby jakoś przełamać to. Pomyślałem sobie, że taki koń w środku blokowiska będzie dosyć oryginalny - stwierdził.

Jakie utwory oprócz "Kochaj" znajdą się na płycie artysty?

- Na szczęście na płycie nie tylko będzie o relacjach, o miłościach i pękających sercach. Będzie też o sztucznej inteligencji, która nas wszystkich wyrżnie co do nogi. Będą różne apokaliptyczne wizje. Będzie też trochę autobiograficznych wątków. Będzie bardzo poważny rapowy, prawilny kawałek, oprócz tego, że płyta jest tak naprawdę bardzo rockowa i gitarowa. Dużo jest takiej prawdy, organiczności w tej płycie. Wróciliśmy do korzeni rock'n'rollowych, stąd też ta płyta wydaje mi się, jest bardziej organiczna, bardziej bliska, że tak powiem, jak koszula ciału - powiedział wokalista.

Teledysk Krzysztofa Zalewskiego do piosenki "Kochaj"

Co ciekawego zobaczymy w teledysku?

- Przede wszystkim piosenka będzie o miłości, ale i teledysk będzie o miłości, ale w przewrotny sposób. Opowiadamy historię kochanków, którzy mimo, że idealnie by do siebie pasowali, to nigdy na siebie nie trafią. A kiedy przechodzą obok siebie nawet nie wiedzą o tym, że to jest ta druga osoba, która idealnie pasuje - wyjaśnił Michał Sierakowski, reżyser teledysku.

Jak twórcy wymyślają fabułę klipu do piosenki? - Był brief od Krzyśka, był pewien pomysł. Najpierw były dwa pomysły, które nie przeszły. Za trzecim razem doszliśmy do wspólnej koncepcji, która myślę, że będzie bardzo fajna. Będzie metaforyczna, będzie opowiadanie obrazkiem, niedosłownie właśnie o takich przypadkowych spotkaniach - dodał Sierakowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?