Janusz Radek podbija TikToka. Ten filmik wyświetliło już ponad milion internatów

Janusz Radek podbija TikToka.
Źródło: Dzień Dobry TVN
Janusz Radek podbija TikToka
Janusz Radek podbija TikToka
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Janusz Radek opublikował na TikToku jeden z najgorętszych hitów nastolatek, a filmik ten zdobył już prawie 2 miliony wyświetleń. Artysta zaśpiewał "Sing of the Times" Harry'ego Stylesa, ale… po polsku. Posłuchajcie tej interpretacji.

Janusz Radek podbija TikToka

Janusz Radek to wszechstronny wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Na swoim koncie ma m.in. recitale "Królowa Nocy", "Serwus Madonna", "Dziwny ten świat - opowieść Niemenem", współprace z Piotrem Rubikiem, czy role w spektaklach muzycznych w Chorzowie, Krakowie, Gdyni czy Wrocławiu.

Nie każdy jednak wie, że karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego. Komponował wówczas piosenki do tekstów Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa i E.E Cummingsa. W latach 1994–1995 współtworzył także krakowski kabaret Zielone Szkiełko. Na przestrzeni lat Janusz Radek wydał także 9 płyt. Ostatni album "Poświatowska/Radek - Kim Ty jesteś dla mnie" ukazał się w 2017 roku.

Obecnie artysta swoim talentem dzieli się z fanami w social mediach.

- Ja już się kiedyś w to bawiłem social mediach typu Instagram i Facebook, robiłem takie domówki i tez miało to przełożenie na koncert, przychodzili ludzie, którzy poznali mnie w sieci. TikTok jest bardziej bezpośredni. Robię w środy domówki, komunikuje się z ludźmi - powiedział w będąc gościem Dzień Dobry TVN.

Janusz Radek śpiewa hit nastolatków. Jak poradził sobie z przebojem Harry'ego Stylesa?

Janusz Radek jakiś czas temu wciągnął się w świat TikToka. Obecnie aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, dostarczając fanom muzyczny kontent. Dzięki temu wchodzi w interakcje nie tylko ze stałymi słuchaczami, ale i daje się poznać młodemu pokoleniu.

Nieoczekiwanie jedna z jego piosenek wywołała prawdziwe poruszenie. Wokalista pokusił się bowiem o cover hitów "Sign of the Times" Harry'ego Stylesa. Co więcej, utwór ten Janusz zaśpiewał i nagrał po polsku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani licznie komplementowali artystę i jego własną aranżację. - "Uczta dla uszu, dziękuję", "Mega wykonanie", "Jestem w szoku, coś pięknego", "Mistrz polskiej sceny, "Mistrz interpretacji" - pisali.

Na pytanie, dlaczego akurat ten utwór postanowił coverować, odpowiedział: Ten Harry Styles jest po to, żeby pokazać, że mnie interesują wzruszenia i pewna jakość. Okazuje się, że ludzie wspólnie mają pewne wrażliwości i one są niezależnie od wszystkiego. Dlatego te 2 miliony odsłon są tak radujące i cieszące, że ten Harry jest blisko moich piosenek. Może one muszą poczekać właśnie na ten moment, kiedy okaże się, że tego typu liryka się podoba, ma wspólne mianowniki.

Janusz Radek na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Janusz Radek wykonał po polsku utwór "Sign of the Times" Harry'ego Stylesa. Posłuchajcie tego wykonu.

DD_20240604_Wystep_REP
Janusz Radek w utworze “Sign of the times” po polsku
Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?