internauci

    internauci

    Filip Chajzer przyznał, że od półtora roku walczy z depresją. Prowadzący Dzień Dobry TVN podzielił się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami i emocjami. Odzew fanów i znajomych był zaskakujący. Jak się okazało, prezenter nie jest w chorobie osamotniony, a skala problemu jest naprawdę duża. "Wychodzę z tego mocniejszy i mądrzejszy. Życzę tego wszystkim dotkniętym" - apeluje prezenter.

    Tomasz Stawiszyński: "Politycy maja taką wizję historii, że to jest rodzaj opowieści o naszej przeszłości, (...) rodzaj tożsamościowej walki o to kim my tak naprawdę jesteśmy, fakty są drugorzędne. (...) Chodzi o to, żeby napisać to w taki sposób, żeby maksymalnie zyskać na tym". W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o łatwości w przypisywaniu sobie rozmaitych zasług przez polityków i naginaniu rzeczywistości tak, by zgadzała się z ich wyobrażeniem.

    Natalia Safran, Polka mieszkająca w USA, wydała płytę dzięki internautom. To oni złożyli się na jej debiutancki album "High Noon" . W ciągu kilku miesięcy Natalia zebrała 50 tysięcy dolarów potrzebnych do wydania płyty. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Hey You". A Wy, wsparlibyście Natalię?