bovska

  bovska

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska w piosence „Kimchi”. Jak Wam się podoba?

  Jutro w programie Mam Talent, pierwszy raz w Polsce zaprezentowana zostanie reklama emitowana całkiem na żywo. Jej realizacją zajął się czołowy polski reżyser reklamowy Tadek Śliwa, a główną aktorką spotu będzie BOVSKA. Co będzie dla nich największym wyzwaniem podczas jutrzejszej transmisji? Z reżyserem i wokalistką spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska. Wykonała, nagrany w 2017 roku, singiel zatytułowany "Na niby".

  Czego słuchają polscy muzycy? Czy doceniają się nawzajem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Reni Jusis, Annę Dąbrowską, Pawła Królikowskiego, Bovską, Igora Herbuta, Tomasza Organka i Adama Staszewskiego. Czy słuchają polskiej muzyki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Cyrk", wystąpiła Bovska. Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska. Wokalistka wykonała utwór, który jest wynikiem jej współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. Piosenka nosi tytuł "Haj".

  Mówi o sobie, że jest "wymyślaczką piosenek, co wiją się melodią i tekstem". Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska z piosenką z filmu "Planeta Singli". Wkrótce premiera jej płyty i pierwszy koncert, na który oczywiście zapraszamy.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Magda Grabowska-Wacławek. Wokalistka ukrywająca się pod pseudonimem Bovska zaśpiewała piosenkę "Kaktus". Jak Wam się podoba utwór promujący nowy serial TVN „Druga Szansa”?