Gwiazdy

Billie Eilish ogłasza światowy streaming koncertu. Wielkie wydarzenie odbędzie się jeszcze w październiku

Gwiazdy

Billie Eilish

Billie Eilish w błyskawicznym tempie zrzeszyła wokół siebie wierne grono fanów. Młoda wokalistka wykorzystuje swoje pięć minut i wychodzi naprzeciw publice. Niedawno artystka ogłosiła światowy streaming koncertu "Where do we go?". Wydarzenie odbędzie się 24 października.

Billie Eilish – koncert

Billie Eilish to młoda wokalistka, która swoim talentem wywołała na scenie muzycznej niemałe zamieszanie. 18-latka na swoim koncie ma kilka wielkich hitów, które momentalnie podchwyciły największe rozgłośnie radiowe, a fani na całym świecie nucili i tańczyli w rytm singli. Jak na prawdziwą artystkę przystało Billie rusza na koncerty. Ze względu na panującą na całym świecie pandemię, wokalistka postanowiła spędzić czas z fanami w nieco inny sposób. Młoda gwiazda ogłosiła światowy stream koncertu "Where do we go? The livestream". Wydarzenie odbędzie się już 24 października o godzinie 15:00 czasu PST. Polscy słuchacze widowisko będą mogli obejrzeć tego samego dnia o północy. Co więcej, po transmisji na żywo, posiadacze biletów będą mogli obejrzeć występ przez kolejne 24 godziny.

Billie szykuje dla fanów ekskluzywny merch

To nie koniec niespodzianek. Artystka przygotowała dla fanów jeszcze jedną małą atrakcję. Każdy, kto zamówi bilety do 11 października do 21:00 czasu PST (12 października 6:00 czasu polskiego), będzie miał dostęp do ekskluzywnego merchu Billie Eilish w obniżonej cenie.

Ponadto zyski ze sprzedaży trafią do fundacji Crew Nation, która wspomaga pracowników obsługi technicznej scen i koncertów – grupy zawodowej najmocniej dotkniętej zakazem organizacji koncertów i festiwali w 2020 roku.

Zobacz także:

Aplikacja, która ma uzmysłowić, że toalety publiczne cały czas są potrzebne

W czynie społecznym remontują pałac. "Wszystko zaczęło się od marzenia"

Iga Świątek zagra o finał French Open! Tata zawodniczki: "Mam nadzieje, że nie wie, co się tutaj dzieje w kraju"

Zobacz też: Billie Eilish zapowiedziała film dokumentalny. Pojawi się już w lutym

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości