Gwiazdy

Natalia Dawidowska pokazała partnerkę. Obie brały udział w tej samej edycji "Big Brothera"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Natalia Dawidowska od miesięcy walczy z nowotworem piersi. Chemioterapia bardzo ją osłabiła. Na szczęście uczestniczka "Big Brothera" ma wsparcie swojej ukochanej. Panie poznały się na planie reality show.

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" na Instagramie

Natalia Dawidowska była jedną z najbarwniejszych uczestniczek drugiej edycji reaktywowanego po latach "Big Brothera". W ostatnim czasie jest o niej głośno za sprawą problemów zdrowotnych. Uczestniczka reality show od prawie roku walczy z nowotworem piersi.

Natalia Dawidowska na co dzień mieszka w Londynie. W mediach społecznościowych relacjonuje swoje życie w Wielkiej Brytanii, a od kilku miesięcy przede wszystkim leczenie. Jakiś czas temu kobieta rozpoczęła chemioterapię. Obecnie jest tak osłabiona, że nie może wrócić do pracy. Pandemia koronawirusa również nie ułatwia jej walki z rakiem. Dawidowska postanowiła zwrócić się o pomoc do fanów. W sieci wystartowała zbiórka na jej leczenie.

Natalia Dawidowska jest zakochana

Na szczęście w tych trudnych chwilach Natalia Dawidowska może liczyć na wsparcie najbliższych. Ostatni jej wpis sugeruje, że szczególne miejsce w jej sercu zajmuje Ola Balawender. Panie poznały się w domu Wielkiego Brata - obie brały udział w tej samej edycji show.

Obok zdjęcia Oli Natalia zamieściła romantyczny opis i wymowne hashtagi.

- Moja druga połowa, mój tlen, mój lek... Czy kocham? Tak, oczywiście! Dlaczego Cię kocham? Za nic, bo kocham za nic - czytamy.

Natalia i Ola już wcześniej zamieszczały w sieci wspólne zdjęcia. Fani myśleli jednak, że łączy je tylko przyjaźń.

Życzymy Natalii powrotu do zdrowia, a obu dziewczynom - wiele miłości.

Natalia Dawidowska rozpoczęła chemioterapię

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości