Gwiazdy

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" prosi o pomoc finansową w walce z rakiem. "Wydatki mnie przerosły"

Natalia Dawidowska

Dzień dobry TVN/x-news

Gwiazdy

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" prosi o pomoc finansową w walce z rakiem. "Wydatki mnie przerosły"

Natalia Dawidowska

Dzień dobry TVN/x-news

Natalia Dawidowska od kilku miesięcy walczy z nowotworem piersi. Przez osłabienie organizmu i lockdown na Wyspach Brytyjskich uczestniczka "Big Brothera" nie może wrócić do pracy. Jej sytuacja finansowa robi się coraz trudniejsza. Z pomocą przyszedł jej kolega programu.

Natalia Dawidowska była jedną z najbarwniejszych uczestniczek drugiej edycji reaktywowanego po latach "Big Brothera". Co prawda nie dotarła do finału, ale cały czas cieszy się sympatią fanów. W ostatnich miesiącach ich wsparcie jest dla niej szczególnie ważne. Dawidowska walczy z nowotworem piersi, co regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych.

O walce z chorobą opowiedziała również w Dzień Dobry TVN. Zobacz rozmowę Anny Senkary:

Dzień Dobry TVN

Natalia Dawidowska jest w trakcie chemioterapii

Natalia Dawidowska nie ukrywa, że jest typem wojowniczki. Mimo problemów ze zdrowiem nie poddaje się i cały czas walczy o powrót do pełni sił. W ostatnim wpisie na Instagramie przyznała jednak, że nie jest jej lekko. Niespodziewana chemioterapia dała się we znaku jej organizmowi.

- Pierwsza noc po chemii była naprawdę trudna, organizm próbował się bronić i wyrzucić z siebie to, co właśnie dostał. Nie wnikając w szczegóły, była straszna i opadłam z sił - czytamy.

Natalia Dawidowska prosi fanów o pomoc

Dawidowska czuje się już lepiej, choć unika wysiłku. Dodatkowym zmartwieniem jest lockdown na Wyspach Brytyjskich, przez który nie może wrócić do pracy. Natalii zaczyna brakować pieniędzy, dlatego też zwróciła się z prośbą o pomoc do swoich obserwatorów.

 - Utrzymanie, dojazdy do szpitala i inne najpotrzebniejsze wydatki mnie przerosły. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna - napisała.

W serwisie Zrzutka utworzona została zbiórka na leczenie i środki do życia dla Natalii. Akcję rozpoczął kolega Dawidowskiej z programu, Radosław Palacz.

Natalia, trzymamy za Ciebie kciuki!

Natalia Dawidowska o walce z rakiem piersi. "To jest ryzyko każdej kobiety"

Co sądzisz o tym artykule?
77
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0