Gwiazdy

Big Brother startuje dzisiaj! Otwieramy Dom Wielkiego Brata z Gabi Drzewiecką!

Gwiazdy

Aktualizacja:

To już dziś! Na antenę TVN7 punktualnie o 20:00 powraca Big Brother! Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z nową prowadzącą program - Gabi Drzewiecką, która pozwoliła nam zajrzeć do Domu Wielkiego Brata i opowiedziała co nieco o uczestnikach. Bo jako jedna z nielicznych osób wie już, kto trafi do programu...

Premiera Big Brother 2

Już dzisiaj, w piątek 13 września, poznamy nowych uczestników i przeniesiemy się na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata. Kim są ludzie, których losy będziemy śledzić przez kilka następnych tygodni za pośrednictwem TVN7 lub player.pl?

Gabi Drzewiecka zdradziła kto trafi do programu!

Różnorodne postaci, każdy wniesie coś ciekawego. Mogą być zgrzyty, bo to rozmaite osobowości. Ale takie budzące sympatię! Ja już nie mogę się doczekać, kiedy ich spotkam!

- mówiła Gabi Drzewicka.

Prowadząca Big Brothera ujawniła, że w Domu Wielkiego Brata zamieszkają... bliźniaczki!

Ciekawe czy będą się jednakowo ubierać.

-zastanawiała się dziennikarka.

Jedna osoba wejdzie w wyniku głosowania widzów

Martyna, Seweryn i Wiktoria - to kandydaci do Big Brothera. Wciąż można na nich głosować. każdy głosujący bierze udział w walce o 5 tysięcy złotych!

Kogo wybieracie?

Wiktoria Józefiok

Wiktoria to tegoroczna maturzystka, 19-latka. Jest Ślązaczką, mówi gwarą. Uważa, że ma bardzo wrażliwą duszę, w szkole była typem outsidera. Jest artystką, występuje w ludowym zespole. „Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo” – mówi Wiktoria, która… trenuje również sztuki walki. Najważniejsza w jej życiu jest jednak muzyka. „To jest coś, co daje mi siłę” – podkreśla. W rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme zapewniała, że dobrze wykorzysta swoje 5 minut, jeżeli otrzyma od widzów taką szansę. Dodała, że boi się, że tata wyrzuci ją z domu, gdy dowie się, że dostała się do programu. Wiktoria zdradziła także, że spośród wszystkich uczestników poprzedniej edycji „Big Brothera” najbliżej jej do Madzi. „Taki kolorowy ptak” – mówi o sobie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiktoria ?

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Seweryn Sroka

36-letni Seweryn to dobrze zbudowany trener personalny, z zawodu fizjoterapeuta. Chciałby wejść do domu Wielkiego Brata, by przełamać stereotypy na temat „mięśniaków”. Mówi, że wbrew pozorom jest osobą bardzo wrażliwą, płacze na romantycznych filmach. „Myślę, że dużo ludzi mnie zlekceważy na początku jako rywala. Idę tam po to, żeby wygrać” – mówi wprost Seweryn.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Seweryn ?

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Martyna Lewandowska

W materiale „Dzień dobry TVN” Martyna przedstawiła się jako „dziewczyna z jajami”. Kandydatka do „Big Brothera” ma 21 lat studiuje kosmetologię, jest stylistką paznokci, kosmetyczką i wizażystką. Lubi być w centrum uwagi, jest silną kobietą. „Mam wiele różnych twarzy” – mówi. Dodaje, że jeśli wejdzie do domu Wielkiego Brata, widzowie będą mogli poznać wszystkie jej 50 twarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Martyna ?

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości