Gwiazdy

Beata Kozidrak na zdjęciu z dzieciństwa. Tak wyglądała podczas pierwszej komunii świętej. "Krnąbrna"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Beata Kozidrak nie przestaje zaskakiwać swojej publiczności. Na fali wydanej niedawno autobiografii, gwiazda nie szczędzi odkrywania kulis swojego życia prywatnego. Tym razem podzieliła się zdjęciem z wyjątkowego dnia w dzieciństwie.

Beata Kozidrak w dniu pierwszej komunii świętej

Od kilku dni na rynku dostępna jest autobiografia Beaty Kozidrak "Beata. Gorąca krew". Gwiazda zebrała w niej historie ze swojego życia, które dotąd nie były znane mediom i jej fanom. Odkąd trwa promocja książki, artystka co rusz wspomina wydarzenia z przeszłości. Tym razem mogliśmy zobaczyć, jak gwiazda wyglądała podczas swojej pierwszej komunii świętej.

- To Ja - wasza krnąbrna Beatka - podpisała archiwalne zdjęcie.

Fani byli oczarowani zdjęciem piosenkarki z dzieciństwa. W komentarzach pisali:

Wtedy jeszcze taka "grzeczna dziewczynka"

Piękna jak zawsze. Kocham najmocniej Królowo!

Pani Beato, wyglądała Pani tak anielsko, że dzisiaj dostałaby Pani co najmniej quada i iPhone'a

Beata Kozidrak – kariera

Beata Kozidrak to żywa legenda polskiej sceny muzycznej, a jej długa i prężna kariera stanowi doskonały temat na książkę. Nic więc dziwnego, że wokalistka zdecydowała się na napisanie autobiografii. Jej życie zarówno zawodowe, jak i prywatne od zawsze znajdowało się w kręgu zainteresowania mediów.

Artystka na polskiej scenie muzycznej bryluje już od lat 70. XX w. To właśnie w 1978 r. powstał zespół Bajm, wraz z którym wokalistka stworzyła takie hity, jak "Biała armia", "Piechotą do lata", "Szklanka wody", czy "Ta sama chwila". Gwiazda nagrywa również solo, a jej autorskie twory z miejsca stają się przebojami.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Beata Kozidrak zdradza swoje sekrety w biografii. "Proszę dziennikarzy, by przeczytali ją od początku do końca"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości