Gwiazdy

Wielcy Artyści Małym Pacjentom. Wyjątkowy koncert charytatywny

Gwiazdy

Aktualizacja:

O wyjątkowej inicjatywie, jaką jest koncert charytatywny na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka - "Wielcy Artyści Małym Pacjentom", opowiedziała nam jego organizatorka - Patrycja Piekutowska oraz biorący aktywny udział w wydarzeniu, wybitni polscy śpiewacy operowi: baryton - Artur Ruciński i bas - Rafał Siwek.

Zobacz też: Przeszczepy. Jak długo polskie dzieci muszą na nie czekać? >>>

Kinga Rusin o koncercie:

W kalendarzu wydarzeń artystycznych w Polsce w 2019 roku to będzie najwieksze wydarzenie artystyczne tej skali! Występ tych dwóch Panów razem, to się bardzo rzadko zdarza!

15 marca w Dużej Auli Politechniki będziemy mogli usłyszeć na jednym koncercie Artura Rucińskiego (baryton) i Rafała Siwka (bas) - światowej sławy śpiewaków operowych występujących na największych scenach operowych świata.

Zobacz też: Rozwód, a potem wielki powrót. Tomasz Oświeciński rodzinnie >>>

Zorganizowany przez skrzypaczkę Patrycję Piekutowską koncert „Wielcy Artyści Małym Pacjentom”, będzie pierwszym z czterech koncertów, których celem będzie zebranie środków na remont przestrzeni wspólnych w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Zobacz też: Kwestionariusz: Dorota Wellman >>>

Patrycja Piekutowska o koncercie i CZD:

To jest tak, jakby diament był w psującym się opakowaniu. Ja to opakowanie postanowiłam zmienić. Mam w tym swoją osobistą historię mojego ukochanego Antosia, który dzisiaj jeździ na nartach, pływa i jest fantastyczny. Ostatnią (z trzech operacji na otwartym sercu) operację przechodził właśnie w CZD. Ja spojrzałam na to oczami dziecka. Dziecko nie widzi sprzętów podczas operacji, nie widzi tego co jest najdroższe, najwspanialsze, ale widzi jak jedzie 27-letnią windą, korytarze, który jest szary-bury i sufit prawie spada na głowę.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości