Gwiazdy

Rozwód, a potem wielki powrót. Tomasz Oświeciński rodzinnie

Gwiazdy

Rozwód, a potem wielki powrót. Tomasz Oświeciński rodzinnie

W studiu Dzień Dobry TVN - Aleksandra, Maja i Tomasz Oświecińscy. W szczerej rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem opowiedzieli o trudniejszych momentach w swoim życiu, wigilijnych przygodach ze św. Mikołajem i ... policją, oraz o pomocy dzieciom, w którą aktywnie angażuje się Tomasz.

  • Aleksandra, Maja i Tomasz Oświecińscy o najtrudniejszych momentach w życiu.
  • Dlaczego Aleksandra rozwiodła się z Tomaszem Oświecińskim, a potem do niego wróciła?
  • Tomasz Oświeciński i jego działalność charytatywna.


Zobacz: Oświeciński marzy, by zagrać razem z córką


Aleksandra, Maja i Tomasz Oświecińscy gościli w studiu "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem opowiedzieli o trudniejszych momentach w swoim życiu - o rozwodzie, a następnie o wielkim powrocie do siebie. Przy okazji padły również pytania o wigilijne przygody ze św. Mikołajem i... policją.


Rozwód Tomasza Oświecińskiego z Aleksandrą

Aleksandra Oświecińska opowiadała w "Dzień Dobry TVN" o rozstaniu z Tomaszem Oświecińskim.

Taka przerwa dobrze robi, bo pozwala spojrzeć z boku. (...) Czasami trudno jest powiedzieć coś tak twarzą w twarz. Spisałam pytania i poprosiłam, żebyśmy odpowiedzieli na te same pytania i przekazali sobie odpowiedzi.


Tomasz Oświeciński przyznał, że Aleksandra i on wzięli ślub po sześciu miesiącach. Ich uczucie było gorące, ale trzeba jednak przyznać, że ślub po sześciu miesiącach znajomość był szybką i niespodziewaną decyzją. 

Być może nie wiedzieliśmy o sobie wszystkiego. Być może dlatego nie do końca nam się układało - mówił Tomasz Oświeciński w "Dzień Dobry TVN".

Rozwód Oświecińskich, a po dwóch latach powrót

Z kamerą "Dzień Dobry TVN" odwiedziliśmy dom klanu Oświecińskich. Co spowodowało, że Tomasz i Aleksandra Oświecińscy postanowili wrócić do siebie po rozwodzie?

Mogę powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Ja jestem szczęśliwym facetem: mam pracę, którą kocham, mam dziewczyny, które kocham, mam zwierzęta, które uwielbiam... chociaż to są yorki - mówił w "Dzień Dobry TVN" Tomasz Oświeciński.

Tomasz Oświeciński charytatywnie

Tomasz Oświeciński w swoim życiu skupia się nie tylko na rodzinie i karierze. Jego ważnym powołaniem jest niesienie pomocy innym, dlatego Oświeciński udziela się charytatywnie. Aktor stara się odwiedzać domy dziecka i ośrodki wychowawcze i opowiada o swojej młodości, która nie była kolorowa. To MOS i MOV, w których Tomasz Oświeciński mówi jak radzić sobie z problemami i czy możliwe jest wyjście na prostą.

Nikt nie rodzi się złym człowiekiem. To środowisko, czasami patologiczne domy - to wszystko ma wpływ na rozwój człowieka - mówił Tomasz Oświeciński w "Dzień Dobry TVN".Zobacz film: Klan Oświecińskim, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
10
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0