Gwiazdy

Syn Meghan i Harry'ego skończył 2 lata. Internauci zaskoczeni życzeniami od królowej

Gwiazdy

Projekt bez tytułu (6).png

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego Archie Mountbatten-Windsor skończył dwa latka. Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej w mediach społecznościowych pojawiły się życzenia dla solenizanta.

Pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego skończyło dwa latka. Z tej okazji na instagramowym profilu rodziny królewskiej pojawił się wpis. "Życzymy dziś Archiemu Mountbattenowi-Windsorowi wspaniałych drugich urodzin" - czytamy we wpisie.

Dodano także zdjęcie Meghan i Harry'ego trzymających syna na rękach, wykonane niedługo po porodzie. Choć na twarzach widać uśmiechy, dziś już wiadomo, że Meghan nie czuła się dobrze w pałacowych wnętrzach.

Archie skończył dwa lata

Fani rodziny królewskiej podzielili się, oceniając życzenia od królowej z okazji urodzin syna Meghan i Harry'ego. Część uznała, że to wspaniały gest, który wskazuje, że pomimo różnic ta rodzina trzyma się razem i to ponad podziałami. Inni jednak uznali, że skoro Harry i Meghan opuścili dwór i nie są już członkami rodziny królewskiej, nie powinny pojawiać się wzmianki na ich temat na oficjalnych kanałach monarchii.

  • "To jest niezręczne"
  • "Nieodpowiednie"

- pisali pod postem.

Co więcej, wielu internautów wprost skrytykowało postawę królowej, odnosząc się do tego, że dzieci Kate i Williama są pomijane przez nią i nie robi się wokół nich tyle szumu, co wokół małego Archiego. "Po tym wszystkim, co Meghan i Harry zrobili i powiedzieli o rodzinie królewskiej, nie powinno się o nich w ogóle mówić w żadnym kontekście" – zachęcali.

Harry i Meghan opuścili rodzinę królewską

Książę Harry oraz księżna Meghan z końcem marca 2021 r. oficjalnie przestali być wyższymi rangą członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, a co za tym idzie, przestali reprezentować królową i nie będą otrzymywać środków publicznych z tytułu wykonywanych obowiązków. Nadal będą nosić tytuły księcia i księżnej Sussex. Wyjazd z Wielkiej Brytanii i rozpoczęcie nowego życia, było dla członka rodziny królewskiej nie lada wyzwaniem. Harry postawił jednak na normalne życie, głównie po to, by jego rodzina czuła się bezpieczna, ale miała też swobodę podejmowania działań.

O tym, jak sobie radzą w Kalifornii, wiadomo dość dużo, a to dzięki choćby udzielanym wywiadom. Jeden z nich rozpętał przysłowiową burzę, gdy Meghan ujawniła, że rodzinie królewskiej nie podobał się kolor skóry jej syna.

Dziś, gdy wrzawa ucichła, starają się wieść normalne rodzinne życie. Meghan opiekuje się synem i oczekuje narodzin drugiego dziecka.

Harry odnajduje się wspaniale w roli ojca. Mówił niedawno w wywiadzie dla Oprah: "Wydaje mi się, że najważniejszym momentem dla mnie jest posadzenie go z tyłu roweru w jego małym dziecięcym foteliku i zabranie go na przejażdżki rowerowe, czego sam nigdy nie miałem" – wyjaśniał.

Zobacz także:

Księżna Meghan napisała książkę dla dzieci. Podstawą opowieści był jej wiersz dla Harry'ego

Książę Harry wystąpił na scenie po raz pierwszy od powrotu do USA. Publiczność była zachwycona

Książę Louis obchodzi trzecie urodziny. Zobacz, jak zmieniał się najmłodszy syn Williama i Kate

Obejrzyj także: Harry i Meghan wyprodukują serial dla Netflixa

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości