Gwiazdy

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na romantycznym zdjęciu z wakacji. "Byłoby piękne z was małżeństwo"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Od kilku dni głośno jest o tym, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda planują ślub. Co więcej, ukochana aktora niedawno zorganizowała imprezę z okazji urodzin, która wyglądała jak wieczór panieński. Czyżby teraz para aktorów wybrała się na ostatni urlop przed ślubem? Pochwalili się romantycznym zdjęciem z plaży w blasku zachodzącego słońca.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na wakacjach

Choć związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy miewał swoje wzloty i upadki, to jednak udało im się pokonać wszelkie kryzysy. Po kilku miesiącach od rozstania wrócili do siebie i wiele wskazuje na to, że planują spędzić razem resztę życia. Niedawno w mediach głośno było o tym, że zamierzają się pobrać, ponieważ wyciekło zdjęcie ich ślubnego zaproszenia.

Ponadto kilka dni temu aktorka bawiła się na przyjęciu urodzinowym, które przypominało wieczór panieński. Joanna jako jedyna była ubrana od stóp do głów na biało, podczas gdy reszta jej koleżanek na czarno. Na balonach były napisy "bride to be", czyli "przyszła panna młoda", natomiast na urodzinowym torcie znajdowała się figurka dziewczyny w białej sukni z welonem.

Antoni i Joanna zgodnie nie komentują doniesień na temat ślubu. Gdy w Polsce głośno jest o ich związku, oni postanowili wyjechać na wakacje. Aktorska para nie zdradza, gdzie wybrała się na urlop, jednak patrząc na zdjęcie Królikowskiego na Instagramie, są w malowniczym miejscu za granicą, gdzie dopisuje piękna pogoda. Na romantycznej fotografii wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych.

- Wyspa skarbów. Wakacje - napisał Antek.

Fani bardzo im kibicują i życzą szczęścia. "Trzymam ją i nie wypuszczaj. Pozdrawiam, piękna z was para", "Mam nadzieję, że plotki o ślubie się potwierdzą. Asia jesteś piękna i mądra", "Antek, masz przepiękną kobietę u swego boku... Dbaj o nią", "Szczęścia życzę", "Byłoby piękne z was małżeństwo" - czytamy w komentarzach.

Królikowski i Opozda - historia związku

Antoni Królikowski po rozstaniu z Katarzyną Dąbrowską związał się z Joanną Opozdą. Zaczęli się spotykać w połowie 2020 roku. Świeżo upieczona para nie stroniła od mediów. Wspólnie pojawiali się na show-biznesowych imprezach, bywali na czerwonych dywanach i pozowali do zdjęć. Rozwój ich relacji można było obserwować w mediach społecznościowych, gdzie publikowali romantyczne zdjęcie i nagrania.

Niestety, po kilku miesiącach związku, dokładnie w grudniu ubiegłego roku Joanna oznajmiła, że nie jest już z Antkiem. Z kolei w marcu 2021 roku aktor pojawił się z kwiatami pod domem byłej ukochanej i wtedy zaczęto spekulować, że być może dadzą sobie drugą szansę. Ostatecznie Królikowski ukrócił wszelkie domysły. 17 czerwca pochwalił się na Instagramie fotografią z Opozdą i tym samym dał znać, że znów są razem.

Zobacz wideo: Bracia Królikowscy - Janek, Antek i Ksawery

Zobacz także:

Megan Fox szczerze o porzuceniu męża i dzieci. "Byłam zaskoczona tym, w jak archaiczny sposób myślą ludzie"

Anna Kalczyńska zdradziła, co przywiezie z wakacji we Francji. "Potrzebuję resetu i odpoczynku"

Dominika Gwit w rocznicę ślubu pokazała zdjęcie ze swojego wesela. "Nie wiedziałam, że można aż tak kochać"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości