Gwiazdy

Lewandowska, Łuczenko-Szczęsna, Koroniewska, Janiak. Tak znani kibicowali na pierwszym meczu Polaków na Euro 2020

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na Euro 2020 czekaliśmy wyjątkowo długo. Nic więc dziwnego, że wszyscy jesteśmy spragnieni sportowych wrażeń. Pierwszy mecz, który rozegrała Polska przyciągnął przed telewizory i do stref kibiców prawdziwe tłumy, w tym, oczywiście, gwiazdy i rodziny polskich piłkarzy.

Euro 2020, mecz Polska - Słowacja. Znani wspierają piłkarzy

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że wśród dziennikarzy, prezenterów, aktorów czy sportowców wielu jest fanów piłki nożnej, a ich liczba jeszcze się zwiększa przy okazji takich wydarzeń, jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Ponieważ jako naród słyniemy z radosnego dopingowania, w czasie pierwszego meczu Polaków na Euro 2020 wiele gwiazd opublikowało swoje zdjęcia w pełnym ekwipunku kibica: koszulki, szaliki, biało-czerwone barwy. Bez tego żaden szanujący się fan futbolu nie usiądzie przed szklanym ekranem.

W Dzień Dobry TVN podniosła atmosfera towarzyszyła nam przez cały dzień. Program zaczęliśmy i zakończyliśmy dopingując, co mogliście zobaczyć nie tylko w telewizji, ale też na naszym profilu na Instagramie.

Maciej Dowbor, żeby zrobić zdjęcie jak rasowy entuzjasta piłki nożnej, udał się na stadion. Oczywiście nie ten, na którym rozgrywany był mecz Polska-Słowacja. Jak przystało na prawdziwego patriotę, Maciej udał się pod Stadion Narodowy.

Razem z Maciejem była jego żona, Joanna Koroniewska. - Ja obstawiam 2:1, ale nie wiem dla kogo, bo przysięgam, że nie mam pojęcia (JESZCZE) kto jest naszym przeciwnikiem - napisała przed meczem i - jak się później okazało - trafiła!

W koszulce kibica sfotografował się Olivier Janiak. Nie zdecydował się co prawda na tak wyjątkową scenerię jak Maciej, jednak już barwy narodowe i orzełek na piersi wprowadzają wyjątkowo podniosłą atmosferę na zdjęciu. Widać, że wiara była...

Fotografię w koszulkach kibica opublikowała również Anita Werner, która mecz śledziła ze swoim partnerem, Michałem Kołodziejczykiem. Z tej okazji dziennikarz zdradził obserwatorom, że przez wiele lat oglądał mecze reprezentacji Polski w nieco innej roli, niż "tylko" kibica.

Zdjęcie ze wspólnego kibicowania opublikowali także uczestnicy programu "Power Couple" - Aleksandra i Piotr Gruszkowie. Jak przystało na rodzinę sportowców mieli na sobie, oczywiście, koszulki z polskimi emblematami.

Lewandowska, Łuczenko-Szczęsna: WAGs kibicują

W tak wyjątkowym dniu, kibicowskich postów nie mogło zabraknąć u naczelnych polskich WAGs: Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Żona kapitana reprezentacji opublikowała uroczą fotografię z córkami, Klarą i Laurą. Zdjęcie zostało zrobione na Majorce, gdzie aktualnie przebywają. Małżonka Roberta Lewandowskiego opublikowała również na Instastory uroczy filmik, na którym widać, jak Klara kibicuje swojemu tacie.

Marina Łuczenko-Szczęsna razem z synem Liamem kibicowała mężowi przed telewizorem. Ten moment również udało się uchwycić i opublikować na Instagramie.

Wiemy już, że niestety wsparcie kibiców na niewiele się zdało. Mecz Polska - Słowacja zakończył się wynikiem 1:2. Przed Polakami jeszcze dwa mecze grupowe - z Hiszpanią oraz ze Szwecją.

Zobacz wideo: Falstart reprezentacji Polski na Euro 2020. Biało-czerwoni przegrali ze Słowacją 1:2

Zobacz więcej:

Fundacja TVN buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. "Skala potrzeb nas zaskoczyła"

Dorota Wellman przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. "Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko"

Cezary Żak o córce Zuzannie, która pracowała na oddziałach covidowych. "Codzienne zgony bez rodzin były niezwykle traumatyczne"

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości