Anita Werner

  Anita Werner osiągnęła kolejny sukces - przebiegła maraton, czyli ponad 42 km. - Ze szczęścia i ze zmęczenia lały mi się z oczu łzy - przyznała za metą prowadząca "Fakty" TVN w mediach społecznościowych. Pod postem posypały się liczne gratulacje od redakcyjnych koleżanek i kolegów oraz osób ze świata show-biznesu.

  Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ty jesteś nieziemsko piękna".

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są zgranym duetem w życiu prywatny, ale także zawodowym. Łączą ich wspólne pasje - szczególnie bieganie i podróże. Dziennikarska para w jednym z wywiadów opowiedziała o początkach swojej znajomości.

  Jak dziennikarki wspominają swoje początki w TVN-ie?

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk od kilku lat nie mogą nacieszyć się swoim uczuciem. Para chętnie pokazuje wspólne zdjęcia. Dziennikarka nie ukrywa, że u boku ukochanego jej Walentynki trwają cały rok.

  Biurko to dla wielu z nas miejsce, przy którym pracujemy, uczymy się, czy też obmyślamy plan działania. Jedni trzymają na stoliku tylko niezbędne sprzęty jak komputer czy drukarka, drudzy zaś lubią mieć jeszcze pod ręką ulubione książki, notatnik czy kubek z gorącą herbatą. A co na swoich biurkach mają gwiazdy?

  "To przyjemność, odpowiedzialność i ogromny przywilej".

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk przeżywają teraz szczęśliwe chwile. Para udała się do San Francisco, skąd dzieli się malowniczymi pocztówkami. Na jednym z ostatnich zdjęć dziennikarze pokazali wyjątkowe miejsce. Nie każdy zna historię mostu Golden Gate w San Francisco.

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk korzystają wspólnie z uroków słonecznej Chorwacji. Zakochani wzbudzają wiele emocji, gdy dzielą się wspólnymi zdjęciami. Dziennikarz pokazał właśnie, jak bawi się u boku ukochanej.

  Anita Werner wystąpiła w okładkowej sesji do "Wysokich Obcasów Extra", udzieliła także wywiadu. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała m.in. o tym, jak czuje się przed obiektywem aparatu oraz, czy woli zadawać pytania, czy na nie odpowiadać.

  Anita Werner przebiegła swój drugi półmaraton, a jeszcze półtora roku temu nie lubiła biegać. Do tego typu wysiłku przekonał ją narzeczony, Michał Kołodziejczyk. Jak wyglądały ich pierwsze treningi? Jak się motywują? O swojej pasji para opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  Anita Werner właśnie świętuje 20-lecie stacji TVN24, a nam zdradziła, jakimi wartościami kieruje się w pracy. Opowiedziała o wielkiej pasji do sportu oraz o aktorstwie, które kiedyś pojawiło się w jej zawodowym życiu.

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Anita Werner na Instagramie pojawiła się rok temu. Od początku pokazuje się tam z nieco innej strony niż ta, którą znamy ze srebrnego ekranu. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską zdradziła, jakie wydarzenia ze swojego życia najchętniej relacjonuje oraz jak prywatnie wyglądają jej relacje z kolegami z TVN24.

  Anita Werner, jak sama deklaruje, jeszcze rok temu nie przepadała za bieganiem, a teraz nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć wśród jej codziennych aktywności. To pasja, którą dzieli z partnerem Michałem Kołodziejczykiem, który motywuje ją do podejmowania coraz trudniejszych wyzwań sportowych. Właśnie drugi raz w życiu przebiegła półmaraton.

  TVN24 świętuje 20. urodziny. Przy tej okazji Piotr Kraśko zabrał widzów Dzień Dobry Wakacje na Wiertniczą 166, gdzie znajduje się siedziba TVN Discovery. Jak wyglądają kulisy pracy w stacji informacyjnej? Od czego dziennikarze rozpoczynają dzień?

  TVN24 świętuje 20. urodziny. Z tej okazji Anita Werner, która związana jest ze stacją od początku jej istnienia, oprowadziła nas po studiu i opowiedziała o magii telewizji. - Kamera nie zna litości i każdy, nawet mężczyzna musi być upudrowany – mówiła dziennikarka w rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem dziendobry.tvn.pl.

  Anita Werner związana jest z TVN24 od samego początku istnienia stacji. To właśnie ją widzowie zobaczyli w pierwszym w historii wydaniu serwisu informacyjnego tej telewizji. Po 20 latach od tego dnia dziennikarka zdradza, jakie towarzyszyły jej wtedy emocje. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała także, że niewiele wówczas potrafiła. Zawodu uczyła się od najlepszych.

  Stacja TVN24 wystartowała w 2001 roku. Dokładnie od 20 lat jedną z jej twarzy jest Anita Werner, która swoją karierę dziennikarską zaczynała właśnie tam. Jak wyglądały jej początki? Swoimi wspomnieniami podzieliła się na łamach portalu tvn24.pl.

  Na Euro 2020 czekaliśmy wyjątkowo długo. Nic więc dziwnego, że wszyscy jesteśmy spragnieni sportowych wrażeń. Pierwszy mecz, który rozegrała Polska przyciągnął przed telewizory i do stref kibiców prawdziwe tłumy, w tym, oczywiście, gwiazdy i rodziny polskich piłkarzy.

  Anita Werner opowiedziała o swoim dzieciństwie. Jak się okazuje, już wtedy zdobywała wiedzę na temat zdrowego odżywienia i zdrowego trybu życia. Inspirowali ją rodzice.

  Anita Werner od lat uchodzi za autorytet w dziennikarskim fachu. Prowadząca "Fakty" nie tylko z pełnym profesjonalizmem przedstawia wiadomości, ale i uczy młode pokolenia na Uniwersytecie Warszawskim. Taką ją znamy. Teraz pojawiła się na okładce jednego z magazynów i zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. Jesteście ciekawi?

  Anita Werner zaczęła prowadzić swój nowy autorki cykl pt. "Tokio. Cena sukcesu". W najnowszym odcinku porozmawiała z Adamem Kszczotem, mistrzem świata w biegu w hali na 800 metrów. Okazało się, że treningi 31-latka przekraczają granice fizycznych możliwości. - Nie można otworzyć oczu, zdarzają się wymioty, nie można wstać - mówi sportowiec. W komentarzach internauci nie kryją podziwu, ale też wątpliwości.

  Anita Werner zaprasza na nowy autorski program "Tokio. Cena sukcesu". Widzowie w każdym odcinku zobaczą rozmowę dziennikarki ze znanym sportowcem przygotowującym się do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio. - To ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć – zapowiedziała autorka.

  Para dziennikarzy, para w życiu prywatnym i para biegaczy. Anita Werner z partnerem Michałem Kołodziejczykiem zaczynają dzień w Lesie Kabackim. Teraz, bo jeszcze rok temu dla dziennikarki jogging był najgorszą karą. Co jej daje bieganie?

  Anita Werner od kilku lat opiekuje się niepełnosprawnym tatą, który przeszedł aż trzy udary. Dziennikarka opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie udzielonym Agacie Młynarskiej. Panie rozmawiały także o angażowaniu się w działalność charytatywną, fundacji TVN nie jesteś sam oraz budowie Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

  Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 roku w Łodzi. Na ekranie zadebiutowała jako 17-latka w filmie "Słodko gorzki" u boku Bogusława Lindy, jednak to Fakty TVN przyniosły jej największą rozpoznawalność.

  Anita Werner przygotowała dla internautów niemałą niespodziankę. W mediach społecznościowych opublikowała bowiem zdjęcie z początków kariery w stacji TVN. Co więcej, przypomniała też, jak 20 lat temu wyglądali jej redakcyjni koledzy: Marta Kuligowska, Ania Seremak oraz Grzegorz Miecugow. Poznajecie?

  Anita Werner wstawiła do internetu fotografię sprzed ponad 20 lat. Gwiazda przyznała, że zdjęcie było wykonane, kiedy kończyła szkołę średnią. W poście dziennikarka zwróciła się również do tegorocznych maturzystów, którzy podchodzą do egzaminów próbnych.

  Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN i TVN24. Prowadząca „Fakty” i „Fakty po Faktach” tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. Gwiazda stacji dba o prywatność i niezbyt często dzieli się w mediach szczegółami z życia prywatnego. Jednak z okazji 40. urodzin Michała para zamieściła w sieci kilka zdjęć z tego radosnego dnia.