Anita Werner

  Anita Werner

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Anita Werner, jak sama deklaruje, jeszcze rok temu nie przepadała za bieganiem, a teraz nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć wśród jej codziennych aktywności. To pasja, którą dzieli z partnerem Michałem Kołodziejczykiem, który motywuje ją do podejmowania coraz trudniejszych wyzwań sportowych. Właśnie drugi raz w życiu przebiegła półmaraton.

  TVN24 świętuje 20. urodziny. Z tej okazji Anita Werner, która związana jest ze stacją od początku jej istnienia, oprowadziła nas po studiu i opowiedziała o magii telewizji. - Kamera nie zna litości i każdy, nawet mężczyzna musi być upudrowany – mówiła dziennikarka w rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem dziendobry.tvn.pl.

  Anita Werner związana jest z TVN24 od samego początku istnienia stacji. To właśnie ją widzowie zobaczyli w pierwszym w historii wydaniu serwisu informacyjnego tej telewizji. Po 20 latach od tego dnia dziennikarka zdradza, jakie towarzyszyły jej wtedy emocje. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała także, że niewiele wówczas potrafiła. Zawodu uczyła się od najlepszych.

  Anita Werner zaczęła prowadzić swój nowy autorki cykl pt. "Tokio. Cena sukcesu". W najnowszym odcinku porozmawiała z Adamem Kszczotem, mistrzem świata w biegu w hali na 800 metrów. Okazało się, że treningi 31-latka przekraczają granice fizycznych możliwości. - Nie można otworzyć oczu, zdarzają się wymioty, nie można wstać - mówi sportowiec. W komentarzach internauci nie kryją podziwu, ale też wątpliwości.

  Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN i TVN24. Prowadząca „Fakty” i „Fakty po Faktach” tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. Gwiazda stacji dba o prywatność i niezbyt często dzieli się w mediach szczegółami z życia prywatnego. Jednak z okazji 40. urodzin Michała para zamieściła w sieci kilka zdjęć z tego radosnego dnia.

  Anita Werner to ulubienica widzów Faktów TVN. Ciepłych słów nie szczędzą jej również studenci, których uczy. Są też tacy, którzy pod ostatnim instagramowym postem dziennikarki deklarują, że dla niej gotowi są wrócić na uczelnię. Uniwersytet Warszawski powinien szykować się na oblężenie?

  Nie od dziś wiadomo, że bieganie pomaga zmniejszyć stres oraz pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. A w dobie pandemii to szczególnie ważne. Dlatego coraz więcej osób ze świata show-biznesu stara się aktywnie spędzać weekend. Na jakie sporty stawiają?