Piotr Gruszka

  Piotr Gruszka

  Kiedyś święta smakowały inaczej. Wspominając dziecięce lata, przypominamy sobie babcię lepiącą pierogi, rodzinne ubieranie choinki, ozdabianie pierników czy zabawy w śniegu po kolana. Co zrobić, aby ten czas był równie wyjątkowy dla naszych dzieci? O tym opowiedzieli nam Sara Chmiel-Gromala, wokalistka zespołu Łzy, Piotr Gruszka, siatkarz, Maja Pisarek, psycholog oraz Rafał Zawierucha, aktor.

  Sport to rywalizacja, a tam gdzie jest rywalizacja, często puszczają nerwy i pojawiają się prowokacyjne gesty lub teksty. Co mówi przeciwnikowi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, kiedy staje z nim twarzą w twarz? Jakie teksty pod swoim adresem słyszał na boisku koszykarz Marcin Gortat? Na jakie zaczepki zareagowałby siatkarz Piotr Gruszka? Co się dzieje w organizmie człowieka, który słyszy takie teksty pod swoim adresem? Czy warto na nie reagować? Ze sportowcami i psychologiem Tomaszem Kozłowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Piotr Gruszka jako zawodnik osiągnął bardzo wiele. Był ceniony nie tylko za swoją wszechstronność na boisku, ale także za ambicję i wolę walki. Jak to się stało, że zaczął grać w siatkówkę? Czy potrafił pogodzić sport z nauką? Jak szlifował swoje umiejętności? Agnieszka Rylik zapytała o to rodziców Piotra - Teresę i Stanisława, brata Macieja oraz pierwszego trenera Piotra Gruszki - Marka Błasiaka.

  Ćwiczenia we dwoje służą nie tylko spalaniu kalorii, ale tez zacieśnianiu więzi emocjonalnej. W studiu Dzień Dobry TVN trener personalny Szymon Gaś i dziennikarka oraz miłośniczka fitness Katarzyna Kępka przedstawili podstawowy zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem ciała współćwiczącego. Ćwicz z partnerem. Będziesz szczęśliwsza!

  Podobno pierwsza miłość zostaje w nas na zawsze. Czy tak jest rzeczywiście? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Gruszkę i jego żonę Aleksandrę Szettel-Gruszkę oraz Tomasza i Elizę Kosewskich.

  Po czym można poznać "gadżeciarza"? Czy nasi goście są uzależnieni od gadżetów, jeśli tak, to od jakich? Zobaczcie bez czego nie mogą się obejść dj Adamus, Piotr Gruszka i Dawid Woliński!

  Piotr Gruszka to mistrz Europy i srebrny medalista mistrzostw świata. Każdy marzy o spotkaniu i zagraniu z nim meczu. Taką możliwość dostały dwie przyjaciółki - Arleta i Marta. Ich wspólną pasją oczywiście jest siatkówka.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gośćmi byli: siatkarz Piotr Gruszka, jego żona Aleksandra oraz ich dzieci: Marysia i Julian. Przygotowali pieczone gruszki, polędwiczki z gruszkami, pieczone ziemniaki, sałatkę z pieczonymi burakami oraz słony tort oczywiście z gruszkami:) Smacznego!

  Prosto ze słonecznej Ravenny rodzina Piotra Gruszki przyjechała na święta do pochmurnej i deszczowej dziś Częstochowy. O świętach, planach na przyszłość i grze w reprezentacji rozmawiali z Kinga Burzyńską.