Gwiazdy

Anna Dereszowska w ciąży nie traci poczucia humoru. Zobacz, do czego wykorzystuje swój brzuch

Gwiazdy

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska niebawem przywita na świecie trzecie dziecko. Obecnie aktorka przebywa na Mazurach, gdzie wraz z narzeczonym postanowili wybudować swój nowy dom. Życiowe zmiany bardzo jej służą, co udowadnia opublikowane w sieci zabawne zdjęcie ciążowego brzuszka.

Anna Dereszowska i jej nowy dom na Mazurach

Anna Dereszowska i jej partner, fotograf Daniel Duniak, podzielili się niedawno nowiną o budowie nowego domu . Zdecydowali się osiąść na Mazurach, z dala od zgiełku miasta. W niewielkiej miejscowości Ławki odnaleźli przestrzeń, która stanie się oazą spokoju dla nich i ich dzieci.

Para zaangażowała się także w realizację reality show, dotyczącego inwestycji na Mazurach. Program "Budując marzenia" będzie opowiadał o budowie domków letniskowych położonych w tym malowniczym rejonie Polski.

Anna Dereszowska w ciąży

Anna Dereszowska jest już szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Razem z narzeczonym spełniają się w roli rodziców, wychowując Lenę i Maksymiliana. Obecnie z niecierpliwością wyczekują kolejnej pociechy. Aktorka promienieje w ciąży, a najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które opublikowała na Instagramie. Internauci są zachwyceni ujęciem prezentującym spory ciążowy brzuszek, na którym aktorka postawiła plastikowy kubeczek z napojem. Post opatrzyła przekornymi hashtagami: #podanodostołu, #jedzzadwoje.

Anna Dereszowska i jej ciążowy brzuch

Fani błyskawicznie zareagowali na fotografię, z zaangażowaniem komentując wygląd gwiazdy oczekującej dziecka i życząc jej dużo zdrowia.

"Gratulacje pani Aniu, życzę wszystkiego dobrego i dużo zdrówka", "Pięknie Pani wygląda w ciąży", "Też miałam taki podstawek na napoje, życzę dużo zdrówka", "Najpiękniejsza polska aktorka. Ta ciąża to wisienka na torcie" - pisali internauci pod zdjęciem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ania Dereszowska czyta bajki i edukuje

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości