Gwiazdy

Anna Dereszowska opowiada o postępach w budowie domu na Mazurach. Sonia Bohosiewicz kibicuje: "Będzie pięknie!"

Gwiazdy

Anna Dereszowska

W życiu Anny Dereszowskiej ostatnio sporo się dzieje. Jakiś czas temu aktorka poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Razem ze swoim partnerem, Danielem Duniakiem, zajęła się także budową domu na Mazurach. O tym, jak przebiegają prace związane z inwestycją, opowiedziała na swoim Instagramie.

Anna Dereszowska w programie TVN Style "Budując marzenia"

Pod koniec czerwca Anna Dereszowska podzieliła się szczęśliwą nowiną o ciąży. Aktorka i jej partner, fotograf Daniel Duniak, wychowują wspólnie dwie pociechy, Lenę i Maksymiliana. Niebawem ich rodzina się powiększy.

To jednak nie jedyne zmiany w ich życiu. Para podjęła niedawno decyzję o budowie domu na Mazurach. Aktorka i jej partner zdecydowali się osiąść w niewielkiej miejscowości Ławki, położonej z dala od zgiełku miasta i zachwycającej bliskością natury oraz pięknymi widokami. Jednocześnie zaangażowali się w realizację programu TVN Style, o wymownym tytule "Budując marzenia", który oglądać można w serwisie Player. Para zdradza w nim szczegóły dotyczące inwestycji i pokazuje jak wygląda budowa domków letniskowych w jednym z najbardziej malowniczych rejonów naszego kraju.

Anna Dereszowska o postępach w budowie nowego domu na Mazurach

Aktorka chętnie dzieli się szczegółami, dotyczącymi budowy nowego domu na Mazurach. Opowiada o nich nie tylko w programie "Budując marzenia". Regularnie publikuje na swoim Instagramie posty, które pozwalają internautom śledzić postępy prac związanych z inwestycją. Tym razem umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym z uśmiechem zapozowała na tle zielonych drzew.

Pozdrowienia z naszej działki! Są już tynki, kominek, cegiełka na ścianie w pokoju Lenki i wylewka w domu gościnnym! Widać światełko w tunelu!

- napisała pod fotografią Anna Dereszowska, wzbudzając zachwyt obserwatorów, którzy z zaangażowaniem komentowali jej wpis. Okazuje się, że za końcowy efekt budowy nowego domu mocno trzyma kciuki także Sonia Bohosiewicz. - "Będzie pięknie!!!!" - napisała pod zdjęciem aktorka, a w jej ślady poszli też inni internauci.

- "Super, teraz już tylko z górki", "Tworzenie domu to piękny czas", "Postępy są jeszcze bardziej budujące" - komentowali fani.

Zobacz wideo: Anna Dereszowska otwiera z narzeczonym nowoczesną agroturystykę. Prace nad projektem pokaże program TVN Style „Budując marzenia”

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości