Gwiazdy

Kwarantanna z humorem Anity Lipnickiej. Artystka zachwyciła kreatywnością i ochronną maseczką z... plastrów ogórka

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy w czasie domowej izolacji zachwycają pomysłami. Ale zapewniamy - tego jeszcze nie było! Anita Lipnicka zaskoczyła swoich fanów opublikowaniem pierwszego odcinka "domowego programu TV". Od tej strony jej jeszcze nie znaliśmy.

"Jak przetrwać kwarantannę, aby nie zwariować"

Tak artystka nazwała pierwszy odcinek swojego programu. Wszystko z humorem i na wesoło. Tematem przewodnim są maseczki - a konkretnie, jak samemu zrobić maseczkę ochronną z płatków ogórka i starej maski. Anita Lipnicka przeszła w tym samą siebie!

Łącząc się w bólu z kobietami (z panami też, ale z paniami bardziej ?), które od kilku tygodni zmagają się z dylematem: uroda czy zdrowie, proponuję rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby każdej dbającej o siebie niewiasty w tym trudnym dla nas czasie

- napisała wokalistka.

Maseczka DIY, total eko i 100% vege, która łączy w sobie właściwości antywirusowe i upiększające! I Ty możesz ją sama zrobić!

- zażartowała Anita.

Kolejne odcinki domowego programu Anity

Możliwe, że to nie ostatnie video, jakie udostępniła artystka podczas domowej kwarantanny. Jak się okazało, nie wszystko w tej produkcji zależy od niej.

Kolejne odcinki będą się pojawiać albo i nie. W zależności od nastroju, pogody oraz dostępności mojej córki Poli, która robi za operatora i montażystę naszej przydomowej produkcji

- napisała Anita.

Cóż, liczymy, że niedługo pojawią się kolejne filmiki! I jesteśmy bardzo ciekawi, z czego Anita wykona kolejną maseczkę.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości