Gwiazdy

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła drugie dziecko. Są już pierwsze zdjęcia maleństwa

Gwiazdy

Anita Szydlowska, Adrian Szymaniak

Rodzina Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiększyła się. Małżeństwo ponownie zostało rodzicami. We wtorek, 7 lipca Anita urodziła swoje drugie dziecko.

Anita i Adrian ponownie zostali rodzicami

Anita i Adrian brali udział w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". I faktycznie, od początku między nimi była chemia. Rok temu urodził się im syn, Jerzyk. W marcu tego roku, świętowali drugą rocznicę ślubu. Ogłosili wówczas, że spodziewają się kolejnego dziecka. Teraz podzielili się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Na świecie powitali swoją córeczkę.

Córeczko ‼️ Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami

- napisał Anita.

Dumny tata, na swoim profilu opublikował zdjęcie z żoną i nowo narodzoną córeczką, która przyszła na świat 7 lipca, o 9:21. Zdradził nam, że mógł uczestniczyć w tej wyjątkowej chwili.

Mogłem być tylko obecny przy porodzie rodzinnym, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa

- powiedział nam Adrian.

Dodał, że niestety przez ograniczenia związane z epidemią, nie może przebywać w szpitalu, ale jest w stałym kontakcie z żoną, która zbiera siły na powrót z córeczką do domu. A jak minęła im pierwsza wspólna doba?

Mała cały czas się przytulała i była bardzo grzeczna

- wyznał.

Fani nie ustają w składaniu gratulacji. I my, dołączamy się do nich!

Anita Szydłowska o macierzyństwie

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia w swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się przemyśleniami na temat swojego małżeństwa i macierzyństwa. Ostatnio, przygotowując się do porodu, wracała wspomnieniami do dnia narodzin Jerzego.

Pamiętam jak dziś moment kiedy ten mały człowiek pojawił się na świecie. Wszystko stanęło, mocno trzymaliśmy się za ręce, śmialiśmy się i płakaliśmy ze wzruszenia oboje. Rok później te emocje są dalej takie żywe jakby to było wczoraj

- napisała.

Anita dodała wówczas, że zdaje sobie sprawę z tego, że może być ciężko. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie, a Jerzyk może cieszyć się z małej siostrzyczki. Rodzice już pękają z dumy.

Całej czwórce życzymy wiele szczęścia, zdrowia i radości.

Zobacz wideo: Anita i Adrian przed narodzinami pierwszego dziecka

Zobacz też:

Ewa Chodakowska zdradziła, ile waży. "Nie zamierzam ściemniać, że jest inaczej"

"Top Model" ma nową prowadzącą. To uczestniczka piątej edycji show

Wanda Kwietniewska skończyła 63 lata. Jak zmieniała się artystka?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości