Gwiazdy

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się drugiego dziecka."Podwójna dawka szczęścia"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z najpopularniejszych par programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich miłość z miesiąca na miesiąc jest coraz silniejsza, niedawno podzielili się nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka. O przygotowaniach do przyjścia malucha na świat, ciąży i pierwszym dziecku opowiadali Mateuszowi Hładkiemu.

Anita i Adrian – historia miłości

Para brała udział w 3 edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W programie grupa ekspertów dobierała małżeństwa. Uczestnicy dowiadywali się, z kim wezmą ślub dopiero na ślubnym kobiercu. W ostatnim odcinku, czyli po miesiącu wspólnego życia, pary decydowały, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.

W przypadku Anity i Adriana nie byłą wątpliwości. Zaiskrzyło od pierwszego wejrzenia, a uczucie trwa do dziś. Niedawno świętowali drugą rocznicę ślubu. Wtedy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka.

Nie mogę uwierzyć, że już niedługo ten maluch będzie starszym bratem

- napisała na Instagramie Anita Szydłowska.

Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka

W rozmowie z Mateuszem Hładkim para opowiedziała o emocjach dotyczących drugiej ciąży, ale także o Jerzym – ich pierwszym dziecku. Czy obawiają się, jak sobie poradzą?

Będzie to wyzwanie, natomiast też duża dawka miłości

- powiedziała Anita.

Podwójna dawka szczęścia, podwójna motywacja, podwójna siła do działania

- dodał Adrian

Małżeństwo przyznało, że ich synek Jerzy dostarcza im wielu wrażeń. Jest bardzo energicznym chłopcem, ale jako noworodek był spokojny. Para podzieliła się obowiązkami i może na siebie liczyć w każdej sytuacji. Anita podkreślała, że chłopiec jest ciekawy świata, ale przy tym grzeczny. Daje rodzicom odetchnąć.

Mamy nadzieję, że z drugim maluszkiem będzie podobnie

- śmieje się Anita.

Jak dowiedzieli się o ciąży?

Zazwyczaj to kobieta oznajmia, że jest w ciąży. W ich przypadku było inaczej. To Adrian powiedział Anicie, żeby sprawdziła, czy nie jest w ciąży. Czuł, że coś może być na rzeczy.

Od początku związku wiedzieli, że będą chcieli mieć więcej niż jedno dziecko. Zarówno Anita, jak i Adrian są jedynakami, odczuwali pustkę, dlatego postanowili, że Jerzy będzie miał rodzeństwo.

Jesteśmy nowoczesnymi rodzicami, którzy nie rezygnują z całego swojego życia, poświęcając się dziecku, chociaż wiadomo, że jest ono na pierwszym miejscu

- stwierdziła Anita.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości