Gwiazdy

Baby shower Anny Starmach. "Nigdy nie zapomnę tych emocji, wzruszeń i uciekających balonów"

Gwiazdy

Ania Starmach, jurorka programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" spodziewa się drugiego dziecka. Z tej okazji kobiety bliskie jej sercu urządziły dla niej baby shower-niespodziankę. Wszystko udało im się zachować w tajemnicy. Dlaczego Ania tym razem nie podjęła się organizacji przyjęcia samodzielnie?

Wyjątkowe baby shower Ani Starmach

Trzeba przyznać, że opublikowane przez jurorkę zdjęcia zachwycają. Niebieska sukienka, błękitne balony, przestronny, zielony ogród i piękne słońce - to wszystko, o czym można marzyć, szczególnie teraz, kiedy pogoda znów nas nie rozpieszcza. Na kolejnych fotografiach widać co prawda, że wiatr próbował sprawić Ani figla, ale udało się go ujarzmić. Przyjęcie odbyło się w wielkanocny poniedziałek i, jak twierdzi jurorka, nie wiedziała o nim do ostatniej chwili. To była prawdziwa niespodzianka zorganizowana przez jej mamę, siostry i przyjaciółki.

W Lany Poniedziałek, kobiety najbliższe mojemu ❤️ zorganizowały dla mnie, najpiękniejszy i najbardziej wzruszający BABY SHOWER! Wszystko było trzymane przede mną w tajemnicy do ostatniej minuty! Nigdy nie zapomnę tych emocji, wzruszeń i uciekających ????!!! DZIĘKUJĘ!

- napisała pod zdjęciem wzruszona Ania.

Na Instastories Ania zdradziła, że będąc w pierwszej ciąży, to ona była główną organizatorką baby shower. Jednak ze względu na sytuację związaną z koronawirusem tym razem postanowiła zrezygnować z przyjęcia. Zaskoczona niespodzianką zrozumiała, że tego typu spotkanie może odbyć się w bezpieczny sposób, w kameralnym gronie. - Było jak w Hollywood, a przy tym domowo - powiedziała radośnie Ania.

Ania Starmach spodziewa się drugiego dziecka

Ania i jej mąż, Piotr, mają już córeczkę Jagienkę. Przy okazji pierwszej ciąży Ania pod jednym z postów na Instagramie szukała przepisu na macierzyństwo: - Znam na pamięć setki, może tysiące przepisów. Recepturami się bawię i z nimi eksperymentuję. Zazwyczaj z ich realizacją nie mam większych problemów. Ostatnio jednak szukam tylko tego jednego przepisu. Przepisu na to jak być DOBRĄ MAMĄ! Czy taki przepis istnieje? I czy do tej najpiękniejszej roli na świecie można się w ogóle przygotować?- zastanawiała się w poście.

Drugą ciążę ogłaszała razem z mężem i córeczką przy choince. - Nasza trójka ❤️ A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości ❤️- napisała, a pod postem posypały się, oczywiście, gratulacje od fanów i znanych znajomych

Zobacz wideo: Wraca "MasterChef Junior"! "Pandemia niczego nie ułatwiała, na planie szczególnie dbaliśmy o zasady higieny"

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości