Gwiazdy

Alżbeta Lenska o drodze, jaką pokonała. "Polecam czasem wrócić "do siebie" i zobaczyć, jak wiele już osiągnęliście w swoim życiu"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Alżbeta Lenska opublikowała w mediach społecznościowych ważny post. Aktorka wróciła wspomnieniami do przeszłości i opisała drogę, jaką musiała pokonać, by znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie.

Alżbeta Lenska wspomina dawną siebie

Alżbeta Lenska to jedna z popularnych aktorek, którą widzowie znają z wielu seriali i filmów. Obecnie zabiegane życie gwiazdy wymaga od niej dobrej organizacji i planowania. Kiedyś wyglądało to zupełnie inaczej. Alżbeta opublikowała na Instagramie post i wróciła do starych czasów. Jak przyznała, dawniej lubiła snuć się w upalne dni i czekać na to, co przyniesie dzień. A teraz?

Rozmyślam, planuję, a nawet pracuję nad wolnymi dniami, żeby "wyrobić" się z wakacjami, stresując, czy te wakacyjne dni będą idealne, wakacyjne. Jakbym chciała w każdy dzień, który przez moje poczucie, że każdy mam w gratisie, wszystko ogarniać i wiedzieć, czy na pewno idę w dobrym kierunku i buduję te "dobre" wspomnienia, bo musi być wszystko tip-top…

- rozpoczęła.

W dalszej część aktorka przyznała, że nie wie, kiedy nastąpiła magiczna zmiana. Mimo wszystko poleca każdemu, by raz na jakiś czas cofnąć się do dawnych lat i spojrzeć na to, jaką drogę udało nam się już pokonać.

- Kiedy to się stało, że stałam się "pracusiem" nawet w te wolne dni… Nie wiem, ale powiem Wam (postanowiłam - przyp. red.) wrócić do swoich dawnych stron i przypomnieć sobie te czasy kiedy wierzyłam, że zdobędę świat, byłam roześmianą - uwaga - bałaganiarą i przestać na chwilę rozmyślać i analizować - to cudna sprawa… Mądre książki i mentorzy mówią, żeby doceniać swoją drogę i widzieć jak dużo się na niej zrobiło i naprawdę polecam Wam czasem wrócić "do siebie" i zobaczyć z dystansu, jak wiele już osiągnęliście w swoim życiu. Zatem ciesząc się, że stałam się tym pracusiem, ale raczej takim uważnym na wszystko dookoła siebie, którego bałagan już się nie trzyma, zamierzam przez chwilę nie analizować i nie rozmyślać tylko po prostu BYĆ, bo kawał pracy jest już wykonany, a na resztę jest tyle czasu, ile pewnie trzeba – podsumowała.

Fani komentują post Alżbety

Pod potem bardzo szybko pojawiły się pierwsze komentarze. Fani nie przeszli obojętnie zarówno wobec zdjęcia, jak i długiego opisu aktorki. Pod fotografią komplementowali gwiazdę, a także przyznali, że głosi mądre i wartościowe słowa

"Piękna i mądra", "Piękna kobieta", "Piękne, mądre słowa. Przecudne zdjęcie. Wszystkiego dobrego" - pisali fani.

Zobacz wideo: Jak umilić czas dziecku w czasie podróży? Zdradzają Alżbeta Lenska oraz Wojciech Krefft

Zobacz także:

Małgorzata Ohme pokazała, jak wyglądała w 2008 roku. Fani żartują: "Widać, jak zmieniała się moda"

Aleksandra Domańska oczekuje dziecka i ma pewien problem. Poprosiła kobiety o radę: "Czy ciąża ma to do siebie?"

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości