Gwiazdy

Alicja Janosz własnoręcznie robi prezenty. "Totalnie wkręciłam się i przepadłam w kamieniach"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Alicja Janosz pokazała widzom Dzień Dobry TVN swoje przygotowania do świąt. Razem z rodziną - mężem Bartoszem i synem Tymkiem - wykonała dekoracje oraz prezenty. A gdzie wokalistka spędzi tegoroczne Boże Narodzenie?

Świąteczna atmosfera u Alicji Janosz

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc Tymek ozdabiał pierniczki, Bartosz pakował prezenty i grał na gitarze, a Alicja tworzyła biżuterię.

– Totalnie wkręciłam się i przepadłam w kamieniach. Okazuje się, że mają różne właściwości i wspierają energetycznie. Od miesiąca robię z nich pierścionki, którymi obdarowuję przyjaciółki, koleżanki – wszystkie bliskie mi kobiety – oznajmiła wokalistka.

Okazało się, że piosenkarka w tym roku stawia przede wszystkim na własnoręcznie zrobione prezenty. Klasycznych również nie zabraknie, ale to właśnie te wykonane samemu są prosto od serca.

Jakie plany na święta ma Alicja Janosz

Przy okazji pakowania prezentów Alicja Janosz opowiedziała o swoich świątecznych planach. Wokalistka wraz z mężem i synem połączyli się z nami z Wrocławia, ale Boże Narodzenie spędzą w Pszczynie, bo właśnie stamtąd pochodzi piosenkarka. Zdradziła, że z radością oczekuje wizyty w rodzinnym domu.

– Bardzo się cieszę, bo już dawno nie widziałam moich rodziców i ogromnie za nimi tęsknię. Natomiast tak nam się ułożyło, że 23 grudnia będziemy nagrywać koncert online z moim zespołem w pszczyńskim domu kultury - powiedziała. I tak Alicja połączy przyjemne z pożytecznym!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Polskie święta to samo zdrowie! "Tyle ryb, ile jemy w czasie wigilii, Polak chyba w czasie całego roku nie zjada"

Przedświąteczny odpoczynek na Zanzibarze. Natalia Kukulska pozdrawia z rajskiej wyspy: "Jest cudownie"

Hej kolęda, kolęda! Alicja Majewska: "Słuchajmy, o czym śpiewamy, bo to przecudne przesłania"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości