Gwiazdy

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona. Aktorka skomentowała związek z tajemniczym narzeczonym

Gwiazdy


Polskie media zelektryzowała wiadomość o zaręczynach z Alicji Bachledy-Curuś z tajemniczym mężczyzną. Aktorka potwierdziła informację i pokazała pierścionek podczas jednej z niedawnych imprez. Niemałe zainteresowanie mediów wzbudziły również doniesienia o romansie Blanki Lipińskiej i Barona.

Alicja Bachleda-Curuś potwierdza zaręczyny

Od kilku miesięcy polskie media żyją informacją o nowym związku Alicji Bachledy-Curuś. Spekulacje fanów przybrały na sile po tym, jak aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z pokaźnych rozmiarów pierścionkiem.

W rozmowie z reporterką jednego z portali plotkarskich Alicja, nie tylko potwierdziła doniesienia o swoich zaręczynach, ale i pokazała pierścionek.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę

– powiedziała Alicja w rozmowie z Jastrząb Post.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#AlicjaBachledaCurus na prezentacji biżuterii ?

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl ? (@jastrzabpost.pl)

Kim jest narzeczony Alicji?

Aktorka znana jest z tego, że pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Nie inaczej jest w przypadku jej partnera. Tożsamość narzeczonego Alicji wciąż pozostaje tajemnicą.

Blanka Lipińska i Baron – nowa para?

Niedawno media obiegła informacja o tym, że coś zaiskrzyło między Blanką Lipińską i Baronem. Jako że zainteresowani unikali komentarzy na temat swojego rzekomego związku, Internauci niezwłocznie wszczęli śledztwo.

Wielu fanów doszukuje się odpowiedzi na nurtujące ich pytania w instagramowym story pisarki. Lipińska opublikowała listę swoich planów na najbliższy rok. Jeden z nich to „zakochać się”, co w opinii niektórych stanowi zaprzeczenie krążący w mediach plotek o jej romansie z Baronem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś się zaręczyła? Zobaczcie pierścionek, który pokazała

Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z gwiazdą kina! To laureatka Oskara

Gwiazdy na premierze filmu "365 dni". Blanka Lipińska: "Ostrza krytyki już lśnią"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości