Gwiazdy

Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z gwiazdą kina! To laureatka Oskara

Gwiazdy

Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z gwiazdą kina! To laureatka Oskara

Aktorka ostatnio pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z gwiazdą światowego kina. Okazuje się, że Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z Renée Zellweger. Jak do tego doszło, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrząbka. 

Życie w Stanach Zjednoczonych

Alicja Bachleda-Curuś kilka lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam wraz z 10-letnim już synem, osiedliła się na dłużej. Polska aktorka rozwija swoją karierę, grając w filmach oraz uczestnicząc w różnego typu spotkaniach. Ostatnio jednym z nich pochwaliła się w sieci.

Alicja Bachleda-Curuś na spotkaniu z Renée Zellweger

W poniedziałkowy wieczór Alicja uczestniczyła na jednym ze spotkań w Harmony Gold Theater. Jak się okazuje, polska aktorka spędziła czas z jedną z gwiazd kina. Alicja nie omieszkała pochwalić się zdjęciem z Renée Zellweger na Instagramie. Pod postem dodała krótki opis, w którym wyraziła słowa uznania dla amerykańskiej aktorki.

Ta kobieta! Rozmawiając z nią, przypomniałam sobie wszystkie niesamowite chwile, którymi obdarowywały mnie jej postaci. Od „starych klasyków”, takich jak Jerry Maguire – „Miałeś mnie na powitanie”, przez dobrze znany Dziennik Bridget Jones, Oscarowe Wzgórze nadziei, aż po dzisiejszą postać Judy Garland… Jest jedną z najlepszych.

 – podpisała zdjęcie Bachleda-Curuś.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
48
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0