Gwiazdy

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie syna. Chłopak ma styl! 

Alicja Bachleda-Curuś

Fot. instagram.com/alicjabc

Gwiazdy

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie syna. Chłopak ma styl! 

Alicja Bachleda-Curuś

Fot. instagram.com/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś zamieściła zdjęcie syna na Instagramie. Alicja bardzo rzadko dzieli się wizerunkiem swojego dziecka, nie pokazuje jego twarzy. Tym razem również nie widzimy jak wygląda Henry, ale wiemy, że już jest dużym chłopcem i ma swój styl! 

Alicja Bachleda-Curuś zamieściła zdjęcie swojego dziesięcioletniego syna. Chłopak jest już duży, zauważyli to też internauci. Pod postem aktorki piszą:

To Henio? Boże jaki już duży

Jednak nie to, że chłopak rośnie jest w tym najważniejsze. Istotą w zdjęciu jest to, że Henry ma na sobie koszulkę z dziurami, które powstały po tym, jak postanowił wyciąć metkę. Czy to będzie nowy hit wśród nastolatków? Czy Henry wyznacza trendy?

Alicja pod postem napisała:

Nie mogę go za to winić. Sama wciąż tak robię 

Internauci przyznali, że chłopak jest oryginalny, a ktoś inny zauważył, że chłopak wprowadza nową modę. 


Czy moda na dziurawe koszulki przyjmie się wśród młodzieży?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Syn Colina Farrella 

Henry jest synem Colina Farrella. Alicja i Colin poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine" i zakochali się w sobie. Para stworzyła związek, a owocem ich miłości jest Henry Tadeusz. Chłopiec urodził się w październiku 2009 roku. Niespełna dwa lata po narodzinach potomka Farrella, Alicja Bachleda-Curuś potwierdziła, że rozstała się z ojcem chłopca. Dziecko zostało przy matce, ale ojciec jest również zaangażowany w jego wychowanie. Jak wynika z doniesień prasowych, ojciec nie szczędzi synowi uwagi. 


>>> Zobacz też: 

Zobacz film: Wywiad z Alicją Bachledą-Curuś. Żródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
48
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0