Gwiazdy

Mirosław Haniszewski - aktor o wielu talentach. Czym się zajmuje, kiedy nie gra?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Przed nami premiera drugiego odcinka "Żywioły Saszy – Ogień". Obok Magdy Boczarskiej, która wciela się w tytułową bohaterkę, w serialu występuje m.in. Mirosław Haniszewski. To człowiek o wielu pasjach. Kim by został, gdyby nie wybrał zawodu aktora?

Mirosław Haniszewski w serialu "Żywioły Saszy – Ogień"

Mirosław Haniszewski ukończył PWSFTviT w Łodzi. Występuje zarówno na deskach teatralnych, jak i w produkcjach filmowych. Zasłynął z pierwszoplanowej roli w filmie "Jestem mordercą" , a obecnie widzowie mogą go podziwiać w roli Jacka "Cuki" Borkowskiego w serialu "Żywioły Saszy – Ogień" na platformie VOD Player.pl . W jego przypadku możemy jednak śmiało powiedzieć, że nie samym aktorstwem człowiek żyje.

Pasje Mirosława Haniszewskiego

Aktor na spotkanie z Kingą Burzyńską zajechał... motocyklem. Nasza reporterka - wskazując na jednoślad - zapytała, która to miłość.

Jakby tak policzyć: żona, córka, aktorstwo, konie, motocykle i jeszcze jedna jest w plecaku...

- odpowiedział Mirosław Haniszewski.

Pasją do motoryzacji zaraził się już jako dziecko. Na jednośladzie wozi nawet swoją 11-letnią córkę, która - jak przyznał aktor - uwielbia to.

Kulisy życia Mirosława Haniszewskiego

Przyszedł czas na "wyciągnięcie" kolejnej pasji aktora. Co robiłby w życiu, gdyby obrał inny zawód?

- Gdy pytali mnie, kim chce zostać, odpowiadałem: 'albo taksówkarzem, bo mają dużo czasu i mogą czytać książki albo artystą-malarzem'. I to jest pasja, która towarzyszy mi od dziecka. Rysuję odkąd pamiętam - opowiadał aktor.

Na dowód wyjął z plecaka szkicowniki. Widzowie mogli wiec zobaczyć kilka jego prac, m.in. widok z pokoju gościnnego Teatru Narodowego i portret córki.

- Rysuję wszędzie: w muzeum, na łące - mówił serialowy "Cuki".

Jakub Pączek, przyjaciel Mirosława Haniszewskiego zaprezentował swój portret, który sprezentował mu aktor.

- Namalował go, kiedyś wpadając bez zapowiedzi do mieszkania, gdy leżałem z gorączką, więc może nie wyglądam na nim zbyt atrakcyjnie. To jest cecha charakterystyczna Mirka. Wyciąga szkicownik i nie pyta się o zdanie - zdradził Jakub Pączek.

Na koniec spotkania aktor wziął notes Kingi Burzyńskiej i naszkicował miejsce, w którym rozmawiali. Efekt zobaczycie w naszym materiale wideo.

"Żywioły Saszy – Ogień" - twórcy

"Żywioły Saszy – Ogień" to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Lampiony" autorstwa Katarzyny Bondy. Siedem odcinków trzymającego w napięciu serialu prowadzić będzie do rozwikłania kryminalnej zagadki, w której centrum znajduje się główna bohaterka Sasza Załuska (Magdalena Boczarska).

Wśród obsady znaleźli się także: Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet, Jędrzej Hycnar, Helena Englert i Sebastian Stankiewicz.

"Żywioły Saszy – Ogień" - gdzie oglądać?

Serial "Żywioły Saszy – Ogień" obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Zobacz też:

Przyjaciółki, które połączyła miłość do kawy. "Może to jest przeznaczenie i powinnyśmy działać razem"

Wrocławski aquapark przygotowuje jedzenie dla medyków. "To dodatkowy czas, który możemy poświęcić pacjentom"

Jedyny czarnoskóry powstaniec warszawski. Poznajcie historię Ali'ego

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości