Kinga Burzyńska

  Radosław Bielecki z kabaretu Neo-Nówka w Dzień Dobry TVN opowiedział o sportowej pasji i zawodowych planach na przyszłość.

  Od początku września serial jest już dostępny na platformie Player.

  Znani pisarze, poeci i reportażyści wyruszyli w podróż kamperami w ramach festiwalu Miedzianka po Drodze. Mariusz Szczygieł, Sylwia Chutnik oraz Filip Springer w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o kulisach wydarzenia.

  Jakie legendy krążą wokół tego miejsca?

  "Jest bezinwazyjnie, bardzo delikatnie".

  Zenon Laskowik 50 lat temu zadebiutował z kabaretem Tey. Grupa zdobyła popularność, wyśmiewając absurdy PRL-u i otwarcie mówiąc, co ludzie myśleli o otaczającej ich rzeczywistości. Prywatnie artysta kabaretowy to fan tenisa.

  Z bursztynów zwykle powstają piękne ozdoby, jak kolczyki, naszyjniki czy bransoletki. Jest cennym materiałem jubilerskim, ale można też go wykorzystać na wiele innych sposobów.

  W Bieszczadach, w hotelu Arłamów można się zrelaksować. Nieziemskie widoki, smaki i zapachy to wszystko w strefie relaksu Dzień Dobry TVN. Kinga Burzyńska i Marcin Sawicki pokazali jak można spędzić czas w tym regionie.

  Andrzej Konopka to wszechstronny aktor, który cieszy się uznaniem, dużą popularnością i sympatią widzów. O swojej artystycznej drodze opowiedział w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Kingą Burzyńską w ramach cyklu "Światała na...".

  Kinga Burzyńska wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie od 21 do 24 kwietnia rozgrywają się V Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Na miejscu rywalizacje podjęli Leszek Lichota, Ewa Błachnio, Bartek Topa i Przemek Sadowski. Jak wygląda rozgrywka?

  Jak je wykonać?

  "Cóż to jest za pole do popisu".

  Marek Kalita to aktor, którego nie trzeba przedstawiać. Widzowie TVN i Player.pl doskonale znają go z takich produkcji jak: "Na Wspólnej", "Pajęczyna" czy "Szadź". A jaki artysta jest prywatnie? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w cyklu  "Światła na…". 

  Klockami LEGO bawią się nie tylko dzieci, ale i dorośli. Z kolorowych elementów można tworzyć oryginalne budowle, zamki, mosty, wieże, ale też pojazdy czy statki. Uczestnicy programu "Lego Masters", który obecnie emitowany jest w TVN, udowadniają, że z kloców da się wyczarować niesamowite rzeczy.

  W Ciechocinku oraz Nieszawie były kręcone zdjęcia do filmu "Wesele" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. W bardzo trudnych, traumatyzujących scenach nie zagrali profesjonalni aktorzy czy doświadczeni statyści, ale tamtejsi mieszkańcy. Jakie mają wspomnienia z planu?

  Bartosz Gelner to aktor młodego pokolenia, który miał już okazję zagrać u znakomitych reżyserów. Przykuł też uwagę widzów rolą komisarza Tomasza w serialu "Szadź". A jaki jest prywatnie? Artysta zabrał nas do swojego rodzinnego miasta, by pokazać najbardziej reprezentacyjne miejsca.

  Justyna Wasilewska zagrała główną rolę w serialu "Nieobecni". Z kolei na dużym ekranie ostatnio można było ją zobaczyć w produkcji "Ikar. Legenda Mietka Kosza". A jaka jest prywatnie? Które marzenie udało jej się zrealizować? O tym aktorka opowiedziała w rozmowie z Kingą Burzyńską.

  1 marca rozpoczęliśmy wiosenny sezon w Dzień Dobry TVN. O nadchodzących projektach opowiedzieli prowadzący nowe cykle: artysta grafik Andrzej Pągowski, dziennikarka Ania Puślecka, miłośnik przyrody Ziemek Wiktorski z mamą i nasza reporterka Kinga Burzyńska.

  Piękna plaża, bajkowy las i ona - Reni Jusis. Właśnie tak wygląda zmysłowy teledysk do najnowszego utworu w wykonaniu gwiazdy. Tym razem charyzmatyczna wokalistka zaprezentowała autorską wersję przeboju "Voyage voyage". Wybór nie jest przypadkowy. Sprawdźcie, co uświadomił piosenkarce pandemiczny czas. Wiele osób z pewnością czuje to samo.

  Trzykrotnie nominowany do Oscara Viggo Mortensen to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. Podbił serca widzów rolami w trylogii "Władca Pierścieni" i oscarowym obrazie "Green book". Teraz powrócił z filmem "Jeszcze jest czas", do którego samodzielnie napisał scenariusz. Aktor również wyreżyserował produkcję, skomponował do niej muzykę oraz zagrał jedną z głównych ról.

  Piotr Trojan fenomenalnie wcielił się w tytułową postać w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Aktor, scenarzysta i reżyser, urodził się w Górach Tarnowskich i to właśnie tam przygotował niesamowite warsztaty dla dzieci. Biegali nocą po lesie, a wraz z nimi nasza dziennikarka, która tym razem zamiast mikrofonu miała latarkę. O co chodzi?

  Przed nami premiera drugiego odcinka "Żywioły Saszy – Ogień". Obok Magdy Boczarskiej, która wciela się w tytułową bohaterkę, w serialu występuje m.in. Mirosław Haniszewski. To człowiek o wielu pasjach. Kim by został, gdyby nie wybrał zawodu aktora?

  Beata Ścibakówna to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Ścibakówna urodziła się w Zamościu, ale tajemnice zawodu zgłębiała Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 1992 roku. Jak wspomina studenckie czasy? Aktorka do wspomnień powróciła w rozmowie z Kingą Burzyńską, gospodynią programu "Absolwenci".

  Agnieszka Grochowska postanowiła wykorzystać czas izolacji na spędzenie wspólnych chwil z synami. Uciekła do swojej ukochanej "oazy". Gdzie znajduje się to tajemnicze miejsce? Jak wygląda obecnie jej praca? Aktorka zdradziła to wszystko w rozmowie z Kingą Burzyńską.

  Ewa Błachnio to znana artystka kabaretowa, która ze swoimi kolegami profesjonalnie leczy smutki. W rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedziała o ich nowym projekcie, pracy nad scenariuszem i ciągłej potrzebie rozwoju.

  Byliśmy na planie nowej świątecznej komedii romantycznej "Miłość jest wszystkim". Zobaczcie, jak wyglądają kulisy filmu. Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Ona: Iwona Bielska - aktorka teatralna i filmowa, on: Mikołaj Grabowski - aktor i reżyser. Razem na scenie i w życiu od 35 lat, od 20 - pod Krakowem, u stóp ruin pewnego zamku. Dlaczego zdecydowali się zamieszkać właśnie w tym miejscu? Czy dom budowali od podstaw? Kto go urządzał? Dowiedzieliśmy się również, jak para się poznała i czym zajmuje się syn Pani Iwony i Pana Mikołaja. Małżeństwo artystów odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  John Rhys-Davies to brytyjski aktor, którego znamy z takich produkcji jak: "Władca Pierścieni", gdzie wcielił się w postać krasnoluda Gimlego, czy "Indiana Jones i ostatnia krucjata". Co go sprowadza do Polski? Ile czasu zajęła charakteryzacja do roli Gimlego? I która rola jest dla niego najważniejsza? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Szykuje się wielka gratka dla fanów serialu TVN "Odwróceni". Właśnie trwają zdjęcia do 2. sezonu produkcji. W rolę gangstera Blachy ponownie wciela się Robert Więckiewicz, a policjanta Sikory - Artur Żmijewski. Jak ten pierwszy zareagował, kiedy dowiedział się o planach nakręcenia drugiego sezonu serialu? Chętnie wrócił na plan tej produkcji? Czym zajmuje się Blacha w drugim sezonie? Na czyich losach będzie się skupiała nowa seria?