Kinga Burzyńska

  Kinga Burzyńska

  Piękna plaża, bajkowy las i ona - Reni Jusis. Właśnie tak wygląda zmysłowy teledysk do najnowszego utworu w wykonaniu gwiazdy. Tym razem charyzmatyczna wokalistka zaprezentowała autorską wersję przeboju "Voyage voyage". Wybór nie jest przypadkowy. Sprawdźcie, co uświadomił piosenkarce pandemiczny czas. Wiele osób z pewnością czuje to samo.

  Trzykrotnie nominowany do Oscara Viggo Mortensen to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. Podbił serca widzów rolami w trylogii "Władca Pierścieni" i oscarowym obrazie "Green book". Teraz powrócił z filmem "Jeszcze jest czas", do którego samodzielnie napisał scenariusz. Aktor również wyreżyserował produkcję, skomponował do niej muzykę oraz zagrał jedną z głównych ról.

  Piotr Trojan fenomenalnie wcielił się w tytułową postać w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Aktor, scenarzysta i reżyser, urodził się w Górach Tarnowskich i to właśnie tam przygotował niesamowite warsztaty dla dzieci. Biegali nocą po lesie, a wraz z nimi nasza dziennikarka, która tym razem zamiast mikrofonu miała latarkę. O co chodzi?

  Beata Ścibakówna to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Ścibakówna urodziła się w Zamościu, ale tajemnice zawodu zgłębiała Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 1992 roku. Jak wspomina studenckie czasy? Aktorka do wspomnień powróciła w rozmowie z Kingą Burzyńską, gospodynią programu "Absolwenci".

  Byliśmy na planie nowej świątecznej komedii romantycznej "Miłość jest wszystkim". Zobaczcie, jak wyglądają kulisy filmu. Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Ona: Iwona Bielska - aktorka teatralna i filmowa, on: Mikołaj Grabowski - aktor i reżyser. Razem na scenie i w życiu od 35 lat, od 20 - pod Krakowem, u stóp ruin pewnego zamku. Dlaczego zdecydowali się zamieszkać właśnie w tym miejscu? Czy dom budowali od podstaw? Kto go urządzał? Dowiedzieliśmy się również, jak para się poznała i czym zajmuje się syn Pani Iwony i Pana Mikołaja. Małżeństwo artystów odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  John Rhys-Davies to brytyjski aktor, którego znamy z takich produkcji jak: "Władca Pierścieni", gdzie wcielił się w postać krasnoluda Gimlego, czy "Indiana Jones i ostatnia krucjata". Co go sprowadza do Polski? Ile czasu zajęła charakteryzacja do roli Gimlego? I która rola jest dla niego najważniejsza? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Szykuje się wielka gratka dla fanów serialu TVN "Odwróceni". Właśnie trwają zdjęcia do 2. sezonu produkcji. W rolę gangstera Blachy ponownie wciela się Robert Więckiewicz, a policjanta Sikory - Artur Żmijewski. Jak ten pierwszy zareagował, kiedy dowiedział się o planach nakręcenia drugiego sezonu serialu? Chętnie wrócił na plan tej produkcji? Czym zajmuje się Blacha w drugim sezonie? Na czyich losach będzie się skupiała nowa seria?

  Byliśmy z kamerą na uroczystej premierze nowego serialu TVN "Pod powierzchnią". Pierwszy odcinek zobaczymy już w najbliższą niedzielę, tj. 21 października o godzinie 21.30. W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa oraz Łukasz Simlat. Co ich urzekło w scenariuszu serialu? Jak aktorzy odreagowywali na planie między trudnymi scenami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Olga Frycz niedawno została mamą małej Helenki. Jak się dziś czuje? Aktorka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską przyznała, że jest szczęśliwa oraz, że była przygotowana na nocne wstawanie i niewyspanie. W kim Olga ma największe wsparcie? Aktorka opowiedziała nam też o swojej pasji - haftowaniu. Skąd u aktorki takie zainteresowania?

  Od wczoraj w Gliwicach odbywa się Festiwal JIMEK+. W czasie jego trwania usłyszymy cały przekrój twórczości artysty, od klasyki po hip hop. Na festiwalu wystąpi również wielu znakomitych artystów. Kogo będziemy mogli zobaczyć na gliwickiej scenie? Co jest przesłaniem festiwalu? I jaką rolę odgrywa w nim Krzysztof Materna? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Nail Young to wysokiej klasy wizażysta, który malował m.in. Helen Mirren, Kate Hudson, Hilary Swank, Grace Jones, Kasię Smutniak oraz Kylie Minogue. Jak mu się współpracowało z tą ostatnią? Jaki makijaż jest modny tej jesieni? Wizażystę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła mu modelka Joanna Krupa.

  Byliśmy na planie nowego serialu TVN "Pułapka". Jest to fabularno-kryminalna historia podzielona na sześć odcinków. Dlaczego Agata Kulesza przyjęła rolę Olgi? Co ją ujęło w scenariuszu? Z jakich powodów Leszek Lichota stresował się przed rozpoczęciem zdjęć do serialu? I jak współpracuje mu się z Kuleszą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Polce urlop macierzyński trwa przeważnie rok. Jednak nie kobieta mama może sobie pozwolić na tak długą przerwę w pracy. Zwłaszcza mama wykonująca wolny zawód. Kinga Burzyńska spotkała się z Martą Żmudą Trzebiatowską, mamą rocznego Brunona. Aktorka po urlopie macierzyńskim wraca na deski teatru Kwadrat. Czy mogła sobie pozwolić na roczną przerwę w pracy? Marta przyznała, że macierzyństwo to nie tylko sam cukier, że bywają też cięższe momenty. W kim aktorka ma największe wsparcie?

  Aktor "Diagnozy" Michał Czernecki wydał książkę, w której rozprawił się z demonami przeszłości. Aktor opowiedział o walce z depresją, dwóch próbach samobójczych oraz o traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa. Czy wydając tę książkę nie bał się o swój wizerunek? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W żeglarskiej stolicy Polski aktywnie sobotni poranek spędzali z Wami - Kinga Burzyńska, Marcin Sawicki, Robert Stockinger i ich goście. Zobaczcie co działo się dziś w Mikołajkach!

  Kinga Burzyńska spotkała się z Anną Dereszowską. Aktorka opowiedziała jej o swoich wakacjach, dzieciach, życiowym partnerze, treningach i zawodowych planach. W jakich produkcjach zobaczymy wkrótce Annę Dereszowską?

  Spędźcie z Dzień Dobry Wakacje najbliższy weekend! Na ostatni wakacyjny weekend i program, na plaży nad Wisłą w Warszawie, zapraszamy w imieniu Kingi Burzyńskiej i Andrzeja Sołtysika. A w programie m.in: Jessica Mercedes, Marcin Gortat, Honorata Skarbek, Gromee, Jesper Jenset i Denzel Washington. Bądźcie z nami od 8:30!

  O swoim kulturowym „docieraniu” się w związku i perypetiach z tym związanych opowiedzieli nam dziś Joanna Pawlik i jej partner Lude Victor Reno pochodzący z Martyniki, oraz Maja Ney i jej mąż Patrick, który urodził się w Wielkiej Brytanii.

  W Płocku, na planie serialu "Pod powierzchnią", z odtwórczynią głównej roli - Magdaleną Boczarską spotkała się Kinga Burzyńska. O czym będzie opowiadał ten serial, jak młoda mama odnalazła się w pracy i ... kto opiekuje się w tym czasie Heniem? Zobaczcie!

  Są artyści, którzy nie próżnują w wakacje. Należą do nich: aktorka Aldona Jankowska, stand-uper Antoni Syrek-Dąbrowski i aktor Artur Barciś, którzy podczas kanikuły występują na letnich scenach. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby zapytać, czym różni się gra w teatrze od tej w plenerze. Jak reagują, kiedy publiczność zachowuje się tak, jakby chciała być dodatkowym aktorem na scenie?