Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój talent artystyczny. „Kiedyś chciałam iść na ASP”

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się ostatnio swoimi umiejętnościami artystycznymi i na Instagramie pokazała obraz, który powstał w ramach współpracy z Michałem Zaborowskim. Dzieło poruszyło obserwatorów dziennikarki, którzy zachęcali ją do rozwijania talentów.

Agnieszka Woźniak-Starak namalowała obraz

Agnieszka Woźniak-Starak niejednokrotnie udowodniła, jak dobrą jest dziennikarką. Teraz na jaw wyszło, że drzemie w niej jeszcze jeden talent. Na swoim Instagramie pokazała obraz „Wypędzenie z raju”, który namalowała razem z Michałem Zaborowskim.

Kiedyś chciałam iść na ASP, ale byłam zbyt leniwa. Za to niedawno odwiedziłam pracownię Michała Zaborowskiego i nawet parę razy dotknęłam pędzlem płótna. Dosłownie parę ? No dobra, pochlapałam też trochę choinki! Oto efekt naszej „wspólnej” pracy. Nasze dzieło nosi tytuł „Wypędzenie z raju”

- napisała.

Co przedstawia obraz Agnieszki Woźniak-Starak?

Interpretację dzieła można znaleźć na profilu Michała Zaborowskiego, w którego pracowni znalazła się Agnieszka Woźniak-Starak. Przejmujący obraz, przez tytuł budzący skojarzenie z tematyką biblijną, nawiązuje od obecnej sytuacji.

Wypędzenie z raju gdzie Jofiel bardziej przypomina wilka niż anioła namalowałem z pomocą Agnieszki, która w nieregularnym kleksie odkryła siłę natury grożącej nam ognistym mieczem albo raczej patykiem. Obecny czas budzi refleksję i pozwala na nowo go zinterpretować. To natura wypędza nas z edenu to świerki niczym grom z jasnego nieba kłują nasze gołe zadki a śmieszny wilczko-stworek może być mikroskopijnym wirusem,który ponownie uczy nas pokory

- wyjaśnił artysta.

Pokazał też kulisy pracy na dziełem:

Zachwyty nad talentem Agnieszki Woźniak-Starak

Zdjęcie obrazu, które wrzuciła Agnieszka Woźniak-Starak wzbudziło spory odzew wśród obserwujących ją osób. Głos zabrał sam Michał Zaborowski, który nie szczędził dziennikarce pochwał i stwierdził, że nie doceniła swojej roli w powstawaniu dzieła.

Agnieszko Twoja skromność jest absolutni niepotrzebna to Ty byłaś moim przewodnikiem w chlapanym świecie i niczym Pytia odczytywałaś wszystkie kleksy a to że wszędzie widziałaś psy zupełnie nie dziwi jeśli śledzi się Twoje ostatnie relacje???

- skomentował.

Talent Agnieszki Woźniak-Starak dostrzegły również inne osoby, które były poruszone przekazem obrazu i zachęcały ją do rozwijania swoich umiejętności artystycznych.

I pomyśleć, że mogłam patrzeć teraz na Młodą Agę a nie Młodożeńca.

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Poruszające i bardzo osobiste w artystyczny sposób

- dodała kolejna osoba.

Łał !!! Łał !!! Łał !!! Jeżeli na ASP za późno to proszę to kontynuować dla relaksu . Efekt boski

- wybrzmiał kolejny komentarz.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości