Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska pokazała wyjątkowe zdjęcia z okazji 2. urodzin córki. "Kocham jej bezgraniczną radość życia"

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela mają ważny powód do świętowania. Ich córka Emilka właśnie skończyła dwa lata. Z tej okazji dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych piękne zdjęcia.

Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córki

Agnieszka Kaczorowska obecnie spodziewa się drugiego dziecka. Zanim na świecie pojawi się jej kolejna pociecha, ona i jej mąż Maciej Pela świętują 2. urodziny starszej córki. Ze zdjęć, które Agnieszka opublikowała na Instagramie wynika, że zadbała o piękną oprawę tego wyjątkowego dnia w życiu małej Emilki.

Na przyjęciu pod gołym niebem nie zabrakło wspaniałych dekoracji. W roli głównej pojawiły się balony uformowane w efektowne kiście winogron. Przysłowiową wisienką na torcie była cyfra "2" wykonana z błyszczącego papieru.

- Dokładnie 2 lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent: Emilkę - napisała wyraźnie wzruszona aktorka i tancerka. - Ta cudowna duszyczka wprowadziła do naszego życia jeszcze więcej słońca i miłości - dodała.

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Wyjątkowa okazja skłoniła Agnieszkę do podzielenia się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi samego macierzyństwa.

- Od tamtej pory kompletnie zmieniło się moje postrzeganie świata, moje wartości i priorytety - wyznała Agnieszka. - Na naszej rodzicielskiej drodze, ciągle jest pełno wyzwań, są to jednak wyzwania, które dają ogromne spełnienie. Kocham obserwować jej rozwój, kocham uczyć się od niej i kocham jej bezgraniczną radość życia. To bez wątpienia najwspanialsze 2 lata mojego życia. Nasza rodzina - tu jest moje serce. Tu jest moja pełnia szczęścia. Tu jestem i tu oczekuję kolejnego małego cudu… - podsumowała.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska wspomina dzieciństwo

Zobacz także:

Robert Kochanek zdradził, dlaczego zależało mu na udziale w programie "40 kontra 20". "Szczęście było codziennie"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wypoczywają w Sopocie. "Ostatnie wakacje we dwójkę"

Monika Mrozowska odważnie o macierzyństwie. "Posiadanie dzieci wcale nie jest jednoznaczne z tsunami miłości"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości