Gwiazdy

Monika Mrozowska odważnie o macierzyństwie. "Posiadanie dzieci wcale nie jest jednoznaczne z tsunami miłości"

Monika Mrozowska

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Monika Mrozowska odważnie o macierzyństwie. "Posiadanie dzieci wcale nie jest jednoznaczne z tsunami miłości"

Monika Mrozowska

Tomasz Urbanek/East News

Monika Mrozowska miała nie lada powód do świętowania. Jednego dnia urodziny obchodziła jej mama i córka Karolina. Z tej okazji aktorka zdecydowała się podzielić refleksją na temat miłości i przyjaźni oraz ich roli, którą odgrywają w życiu każdej kobiety. 

Monika Mrozowska o dzieciach

Monika Mrozowska zdobyła serce internautek, opowiadając o macierzyństwie w otwarty i bezpretensjonalny sposób. Aktorka chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego. Tym razem zamieściła na swoim instagramowym profilu wpis dotykający tematyki przyjaźni i bezwarunkowej miłości do dzieci. 

- To dwie z trzech najważniejszych kobiet w moim życiu - napisała Monika, publikując zdjęcie swojej mamy oraz córki Karoliny. - Mam przyjaciółki, koleżanki, znajome, ale… Zawsze moje córki i moja mama będą na pierwszym miejscu. Karolinę, jak i pozostałe moje dzieci kocham bezwarunkowo. To najpiękniejsza miłość jaka mnie w życiu spotkała… Cieszę się, że miałam to szczęście - wyznała. 

Monika Mrozowska w roli mamy

Aktorka nigdy nie ukrywała, że wychowywanie dzieci - choć pełne uroków - to niezwykle trudne wyzwanie. W ostatnim wpisie zaznaczyła, że choć sama ma wyjątkowe szczęście, bo została mamą, to macierzyństwo nie jest gwarancją wyłącznie pozytywnych emocji. 

- Posiadanie dzieci wcale nie jest jednoznaczne z tsunami miłości … bywa różnie - stwierdziła Monika. - A ja tego, co czuję do nich nie zamieniłabym na nic innego na świecie - wyznała. 

Zwróciła się również do solenizantek z urodzinowymi życzeniami. 

- Mamo, Tobie życzę, żebyś nam tak pięknie rozkwitała jak dotychczas - można przeczytać na Instagramie. - A Tobie córeczko … życzę, żebyś kiedyś… Choć raz obdarzyła kogoś takim uczuciem. Niech zaleje Cię ta fala bezwarunkowej miłości - podsumowała Monika. 

Zobacz wideo: Rodzinne śniadanie Moniki Mrozowskiej

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
76
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0