Gwiazdy

Romantyczny wieczór Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża. Zakochani odtworzyli uroczą scenę z pewnego filmu

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o dziecku
Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się rodzinnym szczęściem na Instagramie. Tancerka pokazała ostatnio, jak wygląda jej romantyczny wieczór z mężem, gdy córeczka już śpi. Inspiracją dla obojga stał się pewien znany film.

Agnieszka Kaczorowska-Pela romantycznie z mężem

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są oddanymi rodzicami, jednak nie zapominają o pielęgnowaniu swojego związku. Gdy więc ostatnio malutka była już ułożona do snu, oboje zorganizowali sobie romantyczny wieczór przy blasku świec. Tancerz przygotował nawet danie z makaronem i razem z ukochaną odtworzył znaną wielu osobom scenę z filmu animowanego "Zakochany kundel". Efekt można było zobaczyć na zdjęciu umieszczonym przez jego żonę w mediach społecznościowych.

Wieczór rodziców, gdy Malutka śpi.❤️ Dziś inspirowany Zakochanym Kundlem...? To był pomysł @maciek.pela ? I nic się u nas nie zmieniło... to ON gotował

- napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Rodzina Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Agnieszka Kaczorowska-Pela poznała przyszłego męża w 2017 roku podczas rozmowy o pracę. Szukała wtedy tancerza do swojej szkoły, a Maciej wypadł wtedy na tyle dobrze, że zdecydowała się go zatrudnić. Ich relacja zaczęła rozwijać się z biegiem czasu i już pod koniec roku oficjalnie byli parą. Ich ślub odbył się 7 września 2018 roku w pięknej Toskanii, a młodej parze towarzyszyły wtedy jedynie bliskiej osoby. Dopełnieniem szczęścia Agnieszki i Macieja jest córeczka Emilia, która w lipca tego roku skończyła roczek. Rodzice uczcili ten moment małym przyjęciem urodzinowym. Zdjęciami z niego tancerka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tam też wcześniej pojawiły się fotografie z rodzinnych wakacji całej trójki czy ich codzienność.

O swoich pierwszych doświadczeniach rodzicielskich i związku opowiedzieli również w Dzień Dobry TVN. Przypominamy te materiały.

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk szczerze o rozstaniu z narzeczonym i jego zdradzie: "Myślałam, że to ja powinnam się zmienić"

The Rolling Stones otwierają swój pierwszy sklep. Gdzie będzie się znajdował?

"Nadgorliwa" Justyna Nagłowska nie odpuszcza nawet na urlopie: "Mam wrażenie, że cały czas coś robię"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości