Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą życiowy kryzys. "Zaczęłam się obżerać, bo nie wiedziałam, co mam zrobić"

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska jak nikt inny tryska pozytywną energią i optymizmem. Nie każdy jednak wie, że gwiazda ma za sobą ciężkie chwile. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl aktorka zwierzyła się z przymusowej przerwy w tańcu i plotek na swój temat. Dowiedzieliśmy się także, jakie plany ma Agnieszka, zanim na świat przyjdzie jej drugie dziecko.

Agnieszka Kaczorowska o trudnym momencie w życiu

Gwiazda od najmłodszych lata pasjonowała się tańcem. W 2010 r. została młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Niestety, kilka lat temu Agnieszka doznała kontuzji, przez co musiała zrobić sobie przerwę w tańczeniu. Czas ten był dla niej tak trudny, że sięgnęła po pomoc profesjonalistów.

- Byłam w spadkowym momencie życia, kiedy doznałam kontuzji stopy i przestałam tańczyć sportowo. To wyglądało źle, bo zapowiadało się, że do tańca nie wrócę. Zaczęłam się obżerać, bo nie wiedziałam, co zrobić ze swoimi emocjami i co dalej. Ja nie widziałam przyszłości w żadnych kolorach - powiedziała aktorka w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Później próbowałam wrócić do tańca sportowego, ale to było już bez sensu, bo w głębi siebie już tego nie chciałam - dodała.

Agnieszka Kaczorowska o związku w pandemii

Aktorka wraz ze swoim ukochanym Maciejem Pelą w 2018 r. w słonecznej Toskanii stanęli na ślubnym kobiercu. Zaledwie kilka miesięcy po ceremonii okazało się, że ich rodzina się powiększy. Teraz gwiazda zdradza, jak wraz z ukochanym dbają o bliskość w pandemii. Okazało się, że rodzinny wyjazd na Malediwy był strzałem w dziesiątkę.

- To jest trudne, nie możesz wyjść na randkę do knajpy, do kina. Nam wszystko odżyło, kiedy pojechaliśmy na wakacje na Malediwy. Odpoczęliśmy, zmieniliśmy przestrzeń, zażyliśmy słońca. Mimo tego, że cały czas byliśmy z córeczką, to nie przeszkodziło, że kiedy ona drzemie, poleżeć na leżaku i poprzytulać siebie - mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka odniosła się do plotek, jakoby wakacje miały być wyjazdem sponsorowanym. Agnieszka stanowczo odcina się od tych pomówień.

- To jest coś, czego bardzo nie lubię. Bo jak sobie zarobię i sobie sprezentuję, to nie lubię słyszeć, że ja to dostałam, bo ja sobie na to zapracowałam. Tak samo czytałam, że podróż poślubną zasponsorował nam jakiś magazyn i biuro podróży. Gdzie jest ta kasa?! Chętnie się po nią zgłoszę. Ale w ogóle nie lubię zaglądania komuś do portfela, a to się ciągle dzieje w świecie show-biznesu - podkreśliła gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska o spędzaniu czasu z mężem

Agnieszka zdradziła także, że zanim na świat przyjdzie jej kolejne dziecko, chciałaby spędzić trochę czasu z mężem sam na sam. Przy okazji zdradziła, jak spędzają wolny czas.

- Kiedy uśpimy dziecko, mamy czas na siebie. To czas na serial, film, czasem na pracę oczywiście, ale czasem na kolację - Maciek świetnie gotuje. Niekiedy prosimy moją mamę o pomoc, czy kiedy pracujemy, czy chcemy coś razem porobić - opowiadała.

- Zdecydowaliśmy się na nowy samochód ze względu na powiększenie rodziny i planujemy przed narodzinami drugiego dziecka zrobić sobie sami 2-3 dniowy trip - ujawniła nam gwiazda.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości