Gwiazdy

Antoni Orłoś o karierze ojca. "Cały twój epizod prowadzenia kabaretów jest przypałowy"

Gwiazdy

Antoni Orłoś o karierze ojca. "Cały twój epizod prowadzenia kabaretów jest przypałowy"

Maciej Orłoś, popularny dziennikarz, którego widzowie pokochali za profesjonalizm i poczucie humoru, opowiedział o swojej relacji z synem. W rozmowie z Sandrą Hajduk zdradzili, co w sobie wzajemnie cenią oraz podzielili się wspomnieniami z rodzinnych wypadów. 

Dzieci Macieja Orłosia

Choć Maciej Orłoś ukończył studia aktorskie w Warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, to dziennikarstwo telewizyjne stało się jego największym powołaniem. Przed kamerami Dzień Dobry TVN wystąpił razem z synem Antonim. Maciej Orłoś ma jeszcze dwóch synów: Rafała, Jakuba oraz córkę Melanię.

Spotkanie z prowadzącą rozmowę Sandrą Hajduk odbyło się w nietypowym miejscu, bo w sklepie z płytami winylowymi. Obecność muzyki w starym stylu stała się pretekstem do wspomnień. Syn Macieja Orłosia, z zawodu radiowiec, wyznał, że muzyczną pasję zawdzięcza ojcu. Zdradził również, że to dzięki wspólnie słuchanym płytom nauczył się języka angielskiego. 

Z płyt Boba Dylana uczyliśmy się angielskiego w samochodzie 

- wyjawił Antoni Orłoś. 

Antoni Orłoś o karierze ojca

W rozmowie nie zabrakło trudnych pytań. Antoni Orłoś surowo ocenił kabaretowy epizod pracy swojego ojca, jednak wybierając "najbardziej obciachowe" wydarzenie z zawodowego życiorysu swojego znanego taty postawił na wywiad z ikonami lat 90.

Cały twój epizod prowadzenia kabaretów jest dość przypałowy, chodziło jednak o wywiad ze Spice Girls

- powiedział wprost Antoni Orłoś. 

Wywołany do tablicy Maciej Orłoś przyznał, że wywiad z brytyjskim girls bandem rzeczywiście nie był najjaśniejszym punktem jego kariery. Zaznaczył również, że dziewczyny z zespołu nie były dla niego szczególnie miłe

Antoni podzielił się również zdjęciami z dzieciństwa, zdradzając o jaki kostium karnawałowy poprosił ojca przebywającego wówczas w Paryżu i dlaczego prezent doprowadził go do płaczu. 

Maciej Orłoś poruszył również kwestię życia uczuciowego syna, podkreślając, że Antoni jest powściągliwy w nawiązywaniu nowych relacji. 

Antek jest bardzo ostrożny. Pytanie jak definiujemy to słowo "kochliwy". Nie można powiedzieć, że często przyprowadzał jakieś inne dziewczyny do domu

- zdradził Maciej Orłoś. 

Antoni wyjawił również, że marzy o występie w jednej z produkcji TVN. Pół żartem zwrócił się do realizatorów, zgłaszając gotowość do współpracy. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz pełne odcinki w Player.pl.

Zobacz też:

"Down the Road" to dla niego za mało. Adam spełnił swoje marzenie i zagrał z Afromental: "Był świetny"

Andrzej Piaseczny o podejściu do życia. "Nie wszyscy rozpoznawalni ludzie są wewnętrznie mocni, silni i uśmiechnięci"

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką na majówce. Urocza Lara skradła serca internautów. "Jest cudowna"Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0