Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką na majówce. Urocza Lara skradła serca internautów. "Jest cudowna"

Karolina Ferenstein-Kraśko

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką na majówce. Urocza Lara skradła serca internautów. "Jest cudowna"

Karolina Ferenstein-Kraśko

Kamil Piklikiewicz/East News

W drugi dzień majówki 2021 Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją najmłodszą pociechą. Mała Lara skradła serca fanów Karoliny. Jak panie spędzają majowy weekend?

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką w majówkę

Na najnowszym zdjęciu Karoliny Ferenstein-Kraśko widzimy ją ze swoją córeczką Larą. Obie mają na sobie kalosze i skrywają się przed strugami deszczu pod parasolem.

- Majówka 2021. Czy u Was też jest tak zimno i pada? – pyta w opisie fotografii Ferenstein-Kraśko i dodaje, że ona i mała Lara mają co robić nawet mimo deszczu. - Nas na całe szczęście w tę majówkę ogrzewają emocje sportowe w strefie kibica w lodowatym, ale pięknym jak zawsze Gałkowie!!! Kostek i Lusio walczą w zawodach jeździeckich!!! (…) Lara jest bardzo dumna ze swoich braci i bardzo emocjonuje się ich startami!!! – pisze żona Piotra Kraśki.

Internauci nie ukrywają zachwytu nad córeczką znanej pary. Wskazują, że nawet mimo nie do końca sprzyjającej pogody, zarówno mama, jak i córka prezentują się znakomicie.

  • Cuuudowne zdjęcie. Wspaniały klimat.
  • Śliczna Mama, śliczna Córka.
  • Piękne zdjęcia, Lara jest cudowna.
  • Niestraszna Wam żadna pogoda, bo i nawet w deszczu jesteście piękne.

- czytamy na Instagramie.

Dzieci Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko poznali się w Gałkowie, gdzie dziennikarz zakochał się w koniach i… swojej instruktorce. Ich ślub odbył się w 2008 roku. Pierwszy syn pary, Konstanty, przyszedł na świat w 2007 roku, a jego brat Aleksander - dwa lata później.

Z kolei w 2016 roku Karolina i Piotr doczekali się córeczki, która otrzymała imię Laura. Z biegiem czasu okazało się, że wszyscy mówią do dziewczynki Lara, ona sama zaczęła reagować właśnie na to imię, dlatego rodzice postanowili zmienić imię córki właśnie na Lara.

Zobacz wideo: Karolina Ferenstein-Kraśko: Mam doświadczenie z mediami, choć po drugiej stronie. Podjęłam w życiu decyzję, że będę grać drugie skrzypce

Agencja TVN/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
81
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0