Gwiazdy

A kto to taki piękny? Filmik Karoliny Ferenstein-Kraśko z kucykiem Lusią rozśmiesza do łez 

Karolina Ferenstein-Kraśko

Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

A kto to taki piękny? Filmik Karoliny Ferenstein-Kraśko z kucykiem Lusią rozśmiesza do łez 

Karolina Ferenstein-Kraśko

Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN

Karolina Ferenstein-Kraśko pasję do jeździectwa ma we krwi. Jest trzecim pokoleniem słynnej rodziny "koniarzy".  W ślady mamy idą już zresztą jej synowie - Konstanty i Aleksander, którego kucyk podbił niedawno serca internautów. Czyżby czterokopytna gwiazda online'u Lusia była narcyzem? Jej reakcja na własne piękno zaskakuje - i z pewnością poprawia humor.

Karolina Ferenstein-Kraśko i konie z Gałkowa

Dziadek prowadził defiladę przed Józefem Piłsudskim i walczył w brygadzie generała Maczka, rodzice zabierali ją na konie do Lisek, a następnie sami kupili ziemię na Mazurach i założyli tam swoją stadninę. Teraz to ona, Karolina Ferenstein-Kraśko, pisze kolejne rozdziały historii Gałkowa i jego podopiecznych. Pasję odziedziczyła z pewnością po przodkach - i zdążyła nią już zarazić młodsze pokolenie.

Ostatnio bowiem Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała w sieci rozczulające wideo z konikiem jej syna, Aleksandra, w roli głównej. Lusia - bo tak nazywa się kucyk - podbiła serca internautów . 

- Na moim Story ten filmik okazał się hitem - zdradziła żona dziennikarza TVN24, odnosząc się do wstawionych przez siebie relacji. Cóż takiego zrobiła Lusia, że wzbudziła tak żywe zainteresowanie w sieci?

Karolina Ferenstein-Kraśko zachwyciła fanów filmikiem Lusi

Na filmiku widzimy osiodłanego już  kucyka, który - być może tuż przed wyjściem na maneż - nie może oprzeć się pokusie przyjrzenia się sobie w lustrze. Biały konik z zafascynowaniem wpatruje się w swoje (naszym zdaniem piękne) oblicze. Scena trochę przypomina tę, którą większość z nas dobrze kojarzy ze starej baśni:

- Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie 🤣 - śmieje się Karolina Ferenstein-Kraśko. 

Szczególnie zabawny jest koniec nagrania. Zachwycona swoją urodą Lusia stwierdza w pewnym momencie, że to chyba zbyt duża dawka "perfekcyjności" i nie jest w stanie już dłużej jej zdzierżyć. Raptownie odskakuje zatem w bok, przebierając w powietrzu przednimi nogami. 

- Dobrze ze nie robi sobie mocnego oka 😂😂❤️❤️

-Ty Little Earku jesteś piękny jak gwiazdka na niebie, ale Pierocik piękniejszy od Ciebie  😍😍😍

- Śliczny jest i się nie dziwie, że sobą zachwycony 😍 - czytamy w komentarzach. Czy Lusi udało się rozśmieszyć także i Was? 

Zobacz wideo: Skąd się wzięła Karolina Ferenstein-Kraśko

Zobacz też: 

"Mam powinność, by się zaangażować". Mariusz Szczygieł, Bartosz Bielenia i Kayah wśród ambasadorów akcji "Żonkile"

Potężny wyciek danych z Facebooka. "Udostępniono je na koncie hakerskim". Jak sprawdzić, czy dotyczy to także ciebie?

Refleksologia dłoni poprawia funkcjonowanie całego ciała. Możesz przeprowadzić ją w domu

Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0