deszcz

  W środę, 28 września, pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Zdaniem meteorologów należy się spodziewać intensywnych opadów deszczu. Aura ma być na tyle niebezpieczna, że specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zdecydowali się wydać alerty dla kilku regionów kraju. Sprawdź, gdzie pogoda będzie szczególnie groźna.

  Oto gadżety, które ochronią nas przed pluchą.

  IMGW wydał ostrzeżenia przed burzami oraz intensywnymi opadami deszczu z gradem w niedzielę 18 września. Alerty obowiązują w kilku województwach. W części Polski opady mogą trwać do godzin popołudniowych. Gdzie spadnie deszcz?

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w sobotę, 17 września ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia. Alerty dotyczą gwałtownych burz z gradem i intensywnych opadów deszczu. Których województw dotyczą?

  Pogoda w piątek, 16 września będzie nam przypominać, że lato już się skończyło. Temperatura nie przekroczy 18 st. C. a miejscami wystąpić mogą burze. Okresowo zawieje silny wiatr.

  Lato skończyło się na dobre, czego najlepiej dowodzą zmiany pogody. W czwartek, 15 września nie powinniśmy spodziewać się ocieplenia. Temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C. Miejscami wystąpić mogą burze z drobnym gradem.

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu. W niektórych miejscach spodziewany silny wiatr. Gdzie będzie padać i gdzie obowiązują alerty IMGW?

  Sprawdź, w których regionach Polski pogoda może być groźna.

  Wkrótce pogoda się zmieni, a słoneczne dni pozostaną tylko wspomnieniem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada deszcze w całym kraju. Kiedy możemy spodziewać się niższych temperatur i pochmurnego nieba?

  Sprawdź, jakiej pogody możemy spodziewać się po wakacjach.

  Polska znajduje się pod wpływem wyżu płynącego znad Morza Norweskiego. Temperatura spadnie i pojawią się przelotne opady a dzień upłynie pod znakiem zachmurzenia. Sprawdź prognozę pogody na środę, 31 sierpnia 2022 r.

  IMGW wydał alerty pierwszego i drugiego stopnia. Zawierają one ostrzeżenia przed burzami i intensywnymi opadami deszczu, a w niektórych miejscach również gradu. Sprawdź szczegóły.

  Zachęcamy do wprowadzenia kilku dobrych nawyków na co dzień.

  Przez Polskę przetoczyły się groźne burze z gradem.

  Po pochmurnym i deszczowym w niektórych częściach kraju czwartku, piątek, 15 lipca, ma być naprawdę przyjemny. Z prognoz przygotowanych przez meteorologów wynika, że będzie ciepło i słonecznie. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?

  Sprawdź, gdzie zagrzmi.

  Sprawdź prognozę pogody.

  Pojawią się przelotne opady i lokalnie burze.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 10 lipca? Jak podają synoptycy, niebo będzie zachmurzone i można spodziewać się opadów deszczu.

  Środa zapowiada się pochmurna. Pojawią się opady i silniejsze podmuchy wiatru. Po męczących, upalnych dniach, można spodziewać się ochłodzenia.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 5 lipca 2022 r.? Dzień zdaniem synoptyków będzie gorący, ale nie upalny. Temperatura od 23 do 27 st. C. W niektórych regionach Polski spodziewajmy się burz i przelotnego deszczu. Sprawdź prognozę pogody.

  Sprawdź prognozę pogody.

  To jedna z wielu danin, które z naszych portfeli zasilają Skarb Państwa.

  Pogoda w sobotę 11 czerwca 2022 r. nie przyniesie większych zaskoczeń. Prognozowana jest wysoka temperatura maksymalna - słupki rtęci pokażą nawet 26 st. C na Dolnym Śląsku.

  Jaka pogoda będzie w czwartek, 9 czerwca 2022 roku? Nad Polską nadal znajduje się pofalowany front atmosferyczny. Należy przygotować się na wysokie temperatury i związane z nimi burze oraz silny wiatr. Zachmurzenie umiarkowane i duże.

  W wielu regionach Polski można spodziewać się burz, opadów deszczu, a nawet gradu. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alerty pierwszego stopnia dla 13 województw. Sprawdź, gdzie nastąpi załamanie pogody.

  Jaka pogoda będzie w poniedziałek 6 czerwca 2022?

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenia hydrologiczne. W czterech województwach należy spodziewać się gwałtownego wzrostu stanu wód.

  W ocenie synoptyków aura będzie bardzo dynamiczna.

  Miejscami pojawią się burze i przelotne opady.