Gwiazdy

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie zostanie mężem. "Jedno jest pewne, kocham ją"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. GettyImages / Tetra Images - Jamie Grill

Adam z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ponownie postanowił się ożenić. Rozwodnik w romantycznej scenerii oświadczył się swojej partnerce i matce dziecka. Fani nie kryją zdziwienia.

Adam Miciak oświadczył się swojej partnerce

Adam Miciak to jeden z uczestników czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć ideą formatu jest poznanie i połączenie sakramentem małżeńskim dwóch obcych osób, nie zawsze historia kończy się happy endem. Tak też było w przypadku Miciaka, który ostatecznie zdecydował się na rozwód z Joanną Lazar. Jak przyznał w finałowym odcinku, nie mógł i nie chciał kontaktować się z przypisaną mu partnerką.

Taką podjąłem decyzję. Przy kamerach wychodzę na ch*ja, ale taki nie jestem

- zapewniał.

Jak się okazało, w niedługim czasie Adam związał się z inną kobietą, z którą doczekał się dziecka. Wszystko wskazuje na to, że uczestnik odnalazł szczęście u boku innej.

Romantyczne zaręczyny

W listopadowy piątek 13-stego Adam pochwalił się w sieci romantycznym kadrem ścieżki usypanej z róż. Okazuje się, że uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprosił o rękę matkę swojego dziecka.

No i stało się... Powiedziała 'tak'. Duma, szczęście i brak słów do opisania. Jedno jest pewne, kocham ją i tak już do końca razem

– napisał.

Fani nie kryli zdziwienia. Pod postem pozostawili mnóstwo komentarzy, w których podziwiali romantyzm Adama. Trzeba przyznać, że mężczyzna się postarał i zadbał o każdy szczegół wyjątkowego wieczoru.

Ale dużo pracy, czasu i serca

Gratulacje, pięknie

- czytamy pod postem.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w nowej życiowej roli:

Zobacz także:

Trener Igi Świątek dotrzymał umowy i poddał się depilacji. Tenisistka: "Nie jestem w stanie opisać tego zjawiska"

Artystyczne korzenie Zofii Domalik. "Zawsze chciałam grać"

Kwiaty jesienne na balkon i do ogrodu – jakie rośliny kwitną jesienią?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości