Gorące tematy

Smutna historia syna Krzysztofa Krawczyka. Zmaga się z chorobą i żyje na granicy bezdomności

Gorące tematy

Aktualizacja:

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Życie wokalisty było pełne barw i wielu emocji. Nie ze wszystkiego był dumny, ale zawsze powtarzał, że niczego nie żałuje. Jeszcze przed jego śmiercią reporterzy magazynu UWAGA! TVN rozpoczęli prace nad materiałem o synu popularnego artysty, Krzysztofie Juniorze.

Kim jest syn Krzysztofa Krawczyka?

10 kwietnia Krzysztofa Krawczyka żegnały tłumy i najważniejsze osoby w państwie. Żegnał też syn – Krzysztof Igor Krawczyk. W licznych relacjach z uroczystości ciężko go zauważyć. - Uniemożliwiano mi dojście do trumny – ubolewa 47-latek.

Krzysztof Igor Krawczyk przez lata żył w cieniu znanego ojca. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę z jego istnienia, bo z kochanym przez tysiące Polaków artystą nigdy się nie pokazywał.

UWAGA! TVN

Kilka miesięcy temu reporterzy UWAGI! TVN rozpoczęli realizację reportażu o synu Krzysztofa Krawczyka i jego życiu, które dalekie jest od wymarzonego. Mężczyzna jest niepełnosprawny od czasu feralnego wypadku - auto prowadzone przez jego ojca uderzyło w drzewo. Na co choruje syn Krzysztofa Krawczyka? Krzysztof Igor Krawczyk zmaga się z padaczką, która uniemożliwia mu pracę.

Krzysztof Krawczyk Junior w magazynie UWAGA! TVN

Spotykając się z różnymi osobami, dziennikarze próbowali ustalić, jak to możliwe, że syn jednego z najbardziej znanych Polaków tuła się po ulicach Łodzi, niczym bezdomny. Chcieli zrozumieć, dlaczego 47-latek nie ustawał w walce o kontakt z ojcem i wciąż odbijał się od ściany. Niestety, nic nie wskazuje, by śmierć gwiazdy zmieniła cokolwiek w ciężkim życiu Krzysztofa Igora.

Więcej w materiale: Syn Krzysztofa Krawczyka żyje jak bezdomny. "To jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów o jakich słyszałem"

Druga część reportażu o synu Krzysztofa Krawczyku już 13 maja 2021 roku o godz. 19:55 w UWADZE! TVN.

Wypadek Krzysztofa Krawczyka

28 czerwca 1988 roku we wsi Buszkowo pod Bydgoszczą doszło do wypadku samochodowego, w którym ucierpieli Krzysztof Krawczyk, jego żona i 15-letni wówczas Krzysztof Junior.

Wokalista doznał obrażeń twarzy, miał zwichnięte biodro, złamaną rękę i nogę. Najbardziej ucierpiał jednak jego syn. Do dziś ma ataki padaczki pourazowej. Żona Krawczyka, Ewa, także musiała być hospitalizowana, ale jej stan był zdecydowanie najmniej poważny.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Źródło: UWAGA! TVN

Pozostałe wiadomości