Gorące tematy

Wyjątkowa kurtka, a może bluzy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem? Licytuj i wspieraj WOŚP

Gorące tematy

Od wielu lat gwiazdy, dziennikarze i artyści wystawiają na aukcje WOŚP cenne dla siebie przedmioty. Pieniądze ze sprzedaży zasilają konto fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku coś od siebie podarowała też redakcja Dzień Dobry TVN. Na licytację trafiła między innymi przepiękną designerska kurtka, którą specjalnie dla nas zaprojektowała Karina Wacławik.

Kurtka od Dzień Dobry TVN

Projektantka Karina Wacławek niedawno była gościem w Dzień Dobry TVN. Projekty, które pokazała w studiu tak bardzo nam się spodobały, że została poproszona o przygotowanie czegoś specjalnego, tylko dla nas.

Tak powstała niezwykła kurtka z logo Dzień Dobry TVN i czerwonym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Może być zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka. Filip przymierzał i jest na niego dobra, na mnie to jest oversize i też jest dobra - zapewniała w Dzień Dobry TVN Małgorzata Ohme.

Jeśli chcesz mieć takie ubranie w swojej szafie i przy okazji wspomóc fundację Jurka Owsiaka weź udział w aukcji. Do jej zakończenia pozostało tylko 10 dziesięć dni! Jak zacząć licytować? Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie z aukcjami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzień Dobry TVN

Aukcje Dzień Dobry TVN dla WOŚP

To nie wszystkie aukcje Dzień Dobry TVN dla WOŚP. Czy mamy tu fanów Doroty Wellman i Marcina Prokopa? Bluzy z ręcznie malowanymi wizerunkami naszych prowadzących czekają na właścicieli. Licytację znajdziesz na stronie Allegro.

A może oryginalny obraz z całą załogą gospodarzy i gospodyń Dzień Dobry TVN? Edycja bardzo limitowana.

- Telewizja stała się dla mnie w tym czasie prawdziwym oknem na świat, a program Dzień Dobry TVN przedstawia jasną stronę rzeczywistości, dlatego mój obraz też jest jasny – mówi o swojej pracy artystka.

Niezwykłe dzieło Kasi Kmity możesz licytować na stronie Allegro.

TVN gra razem z WOŚP

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia. Z powodu pandemii koncerty, które zawsze towarzyszą finałowi WOŚP zostały przeniesione do studia. Relacje z nich będzie można zobaczyć w sieci, a także na antenie stacji TVN, TVN 24 i TTV.

Przez cały dzień nasi reporterzy będą informowali także o tym, ile udało się zebrać i czy - po raz kolejny - uda się pobić rekord. Na piątkowej konferencji Jurek Owsiak poinformował, że na koncie fundacji już znajdują się 32 mln złotych!

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pieniądze, które uda się zebrać podczas finału trafią na odziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Fundacja zakupi za nie m.in. zestawy endoskopów laryngologicznych, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory oraz polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Karina Wacławik tworzy kurtkę na WOŚP

Zobacz także:

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wspierają WOŚP. Aktor wystawił unikatową figurkę: "Aktualna kwota to ponad 10 tys. zł"

Mikołaj cierpi na zespół kociego krzyku. "Patrzenie na niego wzrusza każdego dnia"

29. finał WOŚP już w ten weekend. Jak wspierać fundację bez wychodzenia z domu?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości