Gwiazdy

Na naszej scenie Natasza Urbańska i "Nieuchronne". "Przedkładamy sztuczny świat nad relacje z drugą osobą"

Natasza - "Nieuchronne" 

Gwiazdy

Na naszej scenie Natasza Urbańska i "Nieuchronne". "Przedkładamy sztuczny świat nad relacje z drugą osobą"

Natasza - "Nieuchronne" 

"Nieuchronne" - to najnowsza piosenka Nataszy Urbańskiej. Zmysłowy klip, który trafił właśnie do sieci, prezentuje wokalistkę w zremiksowanej rzeczywistości Internetu. Utwór zapowiada nową płytę artystki, która ukaże się w przyszłym roku. Zobacz występ Nataszy na scenie Dzień Dobry TVN. 

Natasza Urbańska o nowej piosence "Nieuchronne"

30 października do sieci trafił najnowszy utwór Nataszy Urbańskiej - "Nieuchronne". Piosenka została wydana przez Sampler Orchestra, a jej twórcami są Paweł Moszyński i Stanisław Koźlik.

- Razem w bliskości, zrozumieniu i poświęconym sobie czasie, możemy iść przez ten chaos, rzeczywistość i świat. To my będziemy decydować, jak ta rzeczywistość będzie wyglądała" - to fragment tekstu utworu.

- Ten tekst jest wynikiem obserwacji. Patrzę na ten świat, który tak przyspiesza i widzę, że social media jakby przejęły główną rolę w naszym życiu (…). W wirtualnym świecie jest za dużo niepotrzebnych informacji i ten chaos wokół nas sprawia, że trochę zapominamy i przedkładamy ten sztuczny świat nad własne relacje z drugą, bliską osobą - tłumaczy Natasza Urbańska.

Natasza – "Nieuchronne" na scenie Dzień Dobry TVN  

Piosenkarka wspomina, że wychowała się na dobrym bluesie oraz żywych instrumentach, które pamięta z lat dzieciństwa i których brakowało jej przez ostatnie lata. 

Szukając swojego stylu chciała, żeby zabrzmiała w nim nowa Natasza.

- A tak naprawdę to wszystko było we mnie. Pamiętam te dźwięki z mojego dzieciństwa, ponieważ mój tata był moim nauczycielem muzyki - wyjaśnia artystka.

- Kiedy słucham muzyki współczesnej, pomyślałam sobie, że taki blues włożony w nowoczesne ramy, może być niezwykle interesujący i tym tropem poszliśmy razem ze Staszkiem Koźlikiem i Pawłem Moszyńskim, którzy są producentami mojej płyty - opowiada wokalistka.

Nowa płyta Nataszy ukaże się w 2021 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Natasza Urbańska o nowym projekcie i życiu rodzinnym: "W teatrze Janusz jest autorytetem". A w domu? 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w czasie pandemii: „Ja przytyłem 5 kilogramów, Natasza nie wchodzi na wszelki wypadek na wagę”

Natasza Urbańska na seksownym zdjęciu. "Bogini" - komentują fani

Co sądzisz o tym artykule?
91
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0