Gwiazdy

"Kuba Wojewódzki": Natasza Urbańska i Michał Żurawski gośćmi ostatniego odcinka w tym sezonie

Michał Żurawski i Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego

Gwiazdy

"Kuba Wojewódzki": Natasza Urbańska i Michał Żurawski gośćmi ostatniego odcinka w tym sezonie

Michał Żurawski i Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego

Czas na 400. odcinek programu "Kuba Wojewódzki". Gośćmi będzie dwójka charyzmatycznych aktorów - Michał Żurawski oraz Natasza Urbańska. Tym razem na widzów czeka również muzyczna niespodzianka.

Michał Żurawski i Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego

W finałowym odcinku tego sezonu na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie dwójka utalentowanych aktorów - Michał Żurawski oraz Natasza Urbańska. Bohaterowie odcinka uchylili rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych.

Kochani, powroty do pracy w tym czasie są jak zbawienie! Cieszę się że się spotkamy się o 22:30 i będę mogła dla Was zaśpiewać!

- chwali się Natasza na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W swoim stylu do oglądania programu zachęcił Kuba Wojewódzki:

- Na taką rolę czeka się latami. Michał Żurawski jako #król. Na taką wizytę czeka się latami. Natasza Urbańska jako #NataszaUrbańska

Kim jest Michał Żurawski?

Michał Żurawski zadebiutował na ekranie w 2002 rolą epizodyczną w serialu "Na dobre i na złe". Do jego największych ról filmowych można zaliczyć grę w produkcjach: "W ciemności", "Kac Wawa", "Jeziorak", "Miasto 44", "Karbala" i "Jestem mordercą". Aktor wziął również udział w pierwszej edycji programu Azja Express. Do programu zaprosił Ludwika Borkowskiego, z którym sięgnął po zwycięstwo. Prywatnie związany jest z aktorką Romą Gąsiorowską, z którą ma dwójkę dzieci - syna Klemensa i córkę Jadwigę. Ma też syna Leona z poprzedniego związku.

Kim jest Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska od 1993 jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Dwukrotnie uczestniczyła w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. W 1997 zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Sztos". W kolejnych latach zagrała Silene Arbekajte w serialu "Fala zbrodni" i główną rolę Oli Raniewskiej w filmie "1920 Bitwa warszawska". Prywatnie związana jest z Januszem Józefowiczem, wspólnie wychowują córkę Kalinę.

"Kuba Wojewódzki" – o której emisja i gdzie oglądać?

Premierowy odcinek talk-show w wtorek o 22:30 na antenie TVN. 

Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon można obejrzeć w serwisie Player

Natasza Urbańska opowiedziała o nowej płycie i nowym wizerunku w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
77
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0