Gorące tematy

Natasza Urbańska poznała męża, gdy miała 13 lat. Już wtedy wiedziała, że będą razem?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 28., odcinek 33. Natasza Urbańska i Michał Żurawski

Gorące tematy

Natasza Urbańska poznała męża, gdy miała 13 lat. Już wtedy wiedziała, że będą razem?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 28., odcinek 33. Natasza Urbańska i Michał Żurawski

W programie "Kuba Wojewódzki" gościła Natasza Urbańska. Piosenkarka opowiedziała o swoim nowy życiu z dala od miasta i o "rozpijaniu wsi", a także przybliżyła czas, kiedy to po raz pierwszy poznała swojego przyszłego męża - Janusza Józefowicza. Gościem w programie był także Michał Żurawski. 

Natasza Urbańska u Kuby Wojewódzkiego

We wtorek widzowie obejrzeć mogli ostatni odcinek obecnego sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Był to 400. odcinek emitowany na antenie TVN, 551. w ogóle.

W programie gościła Natasza Urbańska. Jak Kuba Wojewódzki przyznał, namawiał ją przez wiele lat do udziału w programie. Piosenkarka zaprezentowała utwór "Nieuchronne". Jest to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę. Jak w kolejnych minutach programu przyznała Natasza Urbańska, płyta ma się pojawić w przyszłym roku.

Natasza Urbańska poznała męża mając 13 lat?

Jak się okazuje, Natasza z rodziną mieszka na wsi.  Rozmowa rozpoczęła się typowo jak dla Kuby Wojewódzkiego, od bezpośredniego pytania. - Nie wyglądasz na kobietę, która pasie krowy i kozy - zaczął Kuba. A Natasza wyjaśniła, skąd pomysł na życie z dala od miasta. 

- Znalazłam to miejsce, kiedy byłam w ciąży. Kalinka jeszcze w brzuszku. I szukałam chyba jakiegoś takiego miejsca bezpieczeństwa dla nas. Myślę, że to było, wiesz jakby, poszukiwanie równowagi - wyjaśniła piosenkarka. Dodała, że to był ich świadomy wybór.

- Ale ja słyszałem takie legendy, że Wy produkujecie alkohol i rozpijacie wieś, to prawda? - zapytał Kuba. - No tak - odpowiedziała Natasza i wyjaśniła: - To są zdrowotne nalewki, tego nie możesz wypić za dużo, bo tego się nie da. Tak się ją, wiesz, dawkuje, ona jest prozdrowotna - dodała. Kuba gładko przeszedł do kolejnego pytania: - Istnieje taki stereotyp od wielu lat, że za twoją karierę odpowiada twój mąż - rzucił Kuba.

- Ja się nie dziwię tej opinii. Pracuję z moim mężem od wielu lat. Wszystkiego nauczyłam się w Teatrze Buffo - rozpoczęła piosenkarka.

- Czy to jest prawda, że ty go poznałaś mając 13 lat? - wtrącił Kuba.

To znaczy, poznałam. On wpadł jak ogień, jak były eliminacje do "Metra". Ja próbowałam się dostać do tej drugiej obsady, kiedy pierwsza jechała na Broadway. I to rzeczywiście pierwszy raz widziałam, on wpadł i wypadł 

- dodała.

Kuba Wojewódzki dopytał, czy już w tym wieku, wiedziała, że to będzie jej mąż. Natasza doprecyzowała, że Janusz Józefowicz powiedział jej wtedy, że jest jeszcze młoda i żeby wróciła do teatru, jak już skończy szkołę.

- Rządził twoją karierą, czy nie rządził? Proste pytanie, prosta odpowiedź. Czy jest tu jakiś problem czy nie?

- Słuchaj, mówisz o rywalizacji, mówisz, że jest ta rywalizacja. Tej rywalizacji nie ma. My się, wiesz, wspieramy wzajemnie. To jest cudowne, bo ja mam ogromne wsparcie. Jak realizuję swoje projekty, to Janusz się nie wtrąca, to jest cudowne. Jeżeli ja bym potrzebowała jakiejś pomocy, to zawsze mogę liczyć na niego - powiedziała piosenkarka.

Michał Żurawski był drugim gościem Kuby

Drugim gościem programu był Michał Żurawski, aktor, który gra główną rolę w serialu "Król". Kuba Wojewódzki przyznał, że dla niego jest to najgorętsza rzecz jaką można zobaczyć aktualnie w telewizji. Michał Żurawski przyznał, że bardzo mocno przygotowywał się do scen walk w serialu. 

- My się do tego przygotowaliśmy najlepiej, jak się da - przyznał. 

Zobacz wideo: Natasza Urbańska – nowa płyta, nowy wizerunek

Zobacz też:

Tylko u nas! Wyjątkowa metamorfoza Rudej z Red Lips. "Przez 13 godzin był ściągany kolor"

Magia świąt w domu Ani Lewandowskiej. Kto jeszcze rozpoczął przygotowania?

Krzysztof Ibisz na niedzielnym obiedzie u byłej żony. "Zobaczcie, na jakie jedzonko można liczyć w kuchni eks"

Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0