Gwiazdy

Magda Ruta - młoda i wyrazista osobowość warszawskiej sceny muzycznej

Gwiazdy

Magda Ruta - młoda i wyrazista osobowość warszawskiej sceny muzycznej

Magda Ruta to młoda wokalistka, która czaruje słuchaczy ciepłą barwą głosu. Dziś na naszej scenie zaśpiewała piosenkę „Nie wiem, czy będę”, która jest mieszanką ekscytacji i strachu, że nowo poznana osoba zechce doszukiwać się legendy, która wyrysowana jest na naszym ciele. Jesteście ciekawi? Koniecznie posłuchajcie tego utworu.

Magda pochodzi z Włodawy, to właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki jako wokalistka. W lokalnych konkursach od najmłodszych lat zdobywała liczne narody. To skłoniło ją do pomysłu, by w przyszłości zająć się śpiewaniem na poważnie. Obecnie Magda udowadnia, że marzenia się spełniają, a twórczość, która w niej drzemie, ma szansę ukazać się światu. 

Magda Ruta - twórczość

Magda to młoda i bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Swoim odważnym wizerunkiem i subtelną charyzmą zjednała nie tylko grono sympatyków wśród słuchaczy, ale również wśród czołowych postaci sceny muzycznej. Artystka wyróżnia się własną wizją twórczą, która bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania.

Twórczość wokalistki jest niezwykle emocjonalna, przesycona wrażliwością. Teksty, które zrodziły się w jej głowie, to wyniki aktualnych przeżyć. Dźwięki do utworów powstały natomiast we współpracy z Tomaszem Serkiem Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili młoda piosenkarka  złapała świetny kontakt. 

Czym charakteryzuje się twórczość Magdy? To połączenie retro gitar, które przeplatają się z syntezatorami w organicznej sekcji rytmicznej oraz ciepłej barwy głosu wokalistki. Artystka na naszej scenie zaśpiewała piosenkę „Nie wiem, czy będę”. Jak podoba wam się utwór?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
59
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0