Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Trzech singli na Rajskim Rozdaniu. Takiego rozwoju wypadków nikt się nie spodziewał

Hotel paradise 3 odcinek 38

TVN7

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Trzech singli na Rajskim Rozdaniu. Takiego rozwoju wypadków nikt się nie spodziewał

Hotel paradise 3 odcinek 38

TVN7

Na Zanzibarze uczestnicy programu "Hotel Paradise 3" szykują się do Rajskiego Rozdania. Jeszcze zanim dojdzie do spotkania na plaży uczestnicy będą ustalać strategię między sobą. Jedno jest pewne. Biorąc pod uwagę dysproporcję między dziewczynami a chłopakami już teraz wiemy, że szykuje się wyjątkowy odcinek

"Hotel Paradise 3". Aż trzech singli w programie

Jak do tej pory nie mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której byłaby tak duża różnica między uczestnikami. Przypomnijmy, że Michał, Krzysiek i Mariusz nie mają obecnie pary, wygląda więc na to, że to między nimi rozegra się główna walka. Jak rozłożą się siły podczas rajskiego rozdania? Kuba liczy na lojalność Michała, któremu starał się pomóc, kiedy Ola była zagrożona. Czy nowy uczestnik okaże się lojalny wobec swojego kumpla? 

Takiej sytuacji do tej pory w programie jeszcze nie było. Przed Rajskim Rozdaniem panowie zabiegają jeszcze o względy swoich wybranek spotykając się z nimi na randkach, jednak czy uda im się rzeczywiście przekonać którąś z pań do siebie? 

Takiego Rajskiego Rozdania jeszcze nie było

Sytuacja, w której aż 3 uczestników nie miałoby pary to precedens. Zanim jednak panie finalnie zdecydują, z kim będą budować relacje na wyspie, wszystkich czeka Rajska Wyrocznia. Czy odpowiedzi Klaudii pomogą uczestnikom podjąć decyzję, za kim staną podczas rajskiego rozdania? 

Zapowiadają się wyjątkowo ekscytujące chwile, bo wiemy już, że los trzech panów będzie zależał od jednej kobiety. Kto opuści "Hotel Paradise"?

Wszystkie oczy zwrócone na Luizę

O tym, jak będzie wyglądało rajskie rozdanie mogliśmy się spodziewać obserwując rozmowy uczestników, które prowadzili przez cały dzień. Klaudia, budując napięcie zanim poprosiła singli o wskazanie swojej wybranki, poprosiła o podjęcie decyzji Krystiana, który wybrał Ewę, Michała, który mimo, że przez chwilę droczył się z Natalią finalnie podszedł właśnie do niej i Simona, który, bez zaskoczenia wybrał Bibi. Później było już zdecydowanie ciekawiej, w końcu wszystkie panie były już teoretycznie zajęte. Krzysztof podszedł do Ewy, zajmując miejsce obok Krystiana, Mariusz podszedł do Luizy, to samo zrobił Michał tym samym zrywając znajomość z Kubą. 

Przyszedł czas na najbardziej emocjonujący moment. Pierwsza decyzję podejmowała Ewa, która zdecydowała się pozostać w parze z Krystianem, tym samym skazując Krzysztofa na opuszczenie rajskiej wyspy. Co postanowiła Luiza? Dziewczyna załamana trudną sytuacją, w której się znalazła postanowiła odesłać do domu Michała i Mariusza, pozostając w parze z Kubą. Odrzuceni panowie zgodnie z regulaminem otrzymali 15 minut na opuszczenie Hotelu... Ale czy na pewno? Przy samochodzie czekał na nich tajemniczy list...

Wszystkie odcinki programu Hotel Paradise dostępne są na platformie Player.pl 

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 37 - Rajskie rozdanie | Zwiastun

Zobacz więcej: 

Witherspoon, Seyfried, Robbie. To one zachwyciły na gali Oscarów 2021. Kto wyglądał najlepiej?

Glenn Close skradła show na oscarowej gali. Cały świat mówi o tym, co zrobiła

"MasterChef Junior". Poznaliśmy najlepszą piątkę młodych kucharzy. Kto opuścił program?

Co sądzisz o tym artykule?
71
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0