Gwiazdy

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawiła urodę. "Mąż zauważył dopiero na drugi dzień"

Gwiazdy

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawiła urodę. "Mąż zauważył dopiero na drugi dzień"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to niekwestionowany hit TVN7. Już niebawem nowi uczestnicy spróbują związać się z zupełnie obcymi osobami. Pierwsze tygodnie po ślubie pokażą, czy z tej mąki będzie chleb. Tymczasem sprawdziliśmy, co słychać u Anity i Adriana, którzy brali udział w 3. sezonie show.

Historia Anity i Adriana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest dowodem na to, że obce sobie osoby potrafią stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Uczestnicy show założyli już nawet rodzinę. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci - Jerzyka i Biankę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Anita poprawiła urodę

Opieka nad dwójką małych dzieci to praca na pełen etat. Dopiero niedawno Anita znalazła czas dla siebie i postanowiła zainwestować w urodę. W rozmowie z nami przyznała, że zdecydowała się między innymi na makijaż permanentny ust, dzięki czemu wargi są większe i bardziej kształtne.

- To był jeden z moich zaległych prezentów urodzinowych. Troszkę bałam się bólu, ale okazało się, że z odpowiednim znieczuleniem nie czuje się prawie nic i mało brakowało, a zasnęłabym podczas zabiegu. Mąż zauważył dopiero na drugi dzień, natomiast zarówno jemu, jak i rożnym osobom na instagramie spodobał się efekt - opowiada.

Anita zaznaczyła jednak, że nie planuje wprowadzać większych zmian w swoim wyglądzie. Zamiast tego woli dbać o siebie. W planach ma też powrót do treningów tańca.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie i kiedy oglądać piąty sezon?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca już 26 lutego. Premierowe odcinki będą emitowane w piątki o 20:30 na antenie TVN7. Spytaliśmy Anitę, czy razem z Adrianem zamierzają oglądać kolejny, piąty już sezon programu. Odpowiedź nie mogła być inna.

Oczywiście, że będziemy oglądać! Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć kolejne osoby, które rozpoczynają tę przygodę. Będziemy trzymać za wszystkich kciuki i wspominać, jak to było kiedy my byliśmy na ich miejscu

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
52
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0