Sport i fitness

Kołobrzeg sportem stoi. "Aktywności w naszym miasteczku jest całe mnóstwo"

Sport i fitness

Projekt Plaża przebiega w tym roku pod hasłem "Przystanek sport", za którym idą rozmaite aktywności proponowane jego uczestnikom. Olivier Janiak spróbował swoich sił w grze w piłkarzyki. Czego jeszcze można się spodziewać w tym wyjątkowym miasteczku?

Projekt Plaża w Kołobrzegu

W mijający weekend Projekt Plaża zawitał do Kołobrzegu. Warto jednak zaznaczyć, że nadmorski kurort jest idealnym miejscem do uprawiania sportu nie tylko od święta.

- Rozmaitych aktywności w naszym miasteczku jest całe mnóstwo - relacjonował Olivier Janiak z plaży. - Idealnie się to wpisuje w klimat Kołobrzegu, który stoi aktywnością fizyczną. To nie tylko urokliwe plaże i parki, ale mnóstwo ścieżek rowerowych, spacerowych, do biegania, boisk do siatkówki. To także genialne warunki do uprawiania sportów wodnych, także do surfingu, o czym nie wszyscy wiedzą. Fala jest tutaj długa i idealnie nadaje się do surfowania - zachęcał gospodarz wyjątkowego miejsca.

Atrakcje Projektu Plaża

Olivier Janiak, przemierzając polskie wybrzeże z ekipą Projektu Plaża, proponuje mieszkańcom i turystom niezwykłe atrakcje. W najpiękniejszych nadmorskich miejscowościach można spróbować swoich sił w różnorodnych sportowych dyscyplinach: od siatkówki plażowej po pływanie na desce SUP. Dla dzieci przygotowano zajęcia z animatorami w profesjonalnie zorganizowanych Kids Clubach, gdzie pod opieką animatorów mogą się oddać wakacyjnemu szaleństwu.

Projekt Plaża to również miejsce relaksu dla wszystkich, którzy lubią popatrzeć na wspaniałe polskie morze, rozkoszując się smakiem wybornej kawy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Jak na liczne tatuaże reagują Polacy? Pielęgniarka z Kielc opowiedziała, co słyszy od pacjentów: "Mam szczęście"

Pierwszy wywiad Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tylko nam zdradzili, kiedy się w sobie zakochali

Pomysł na weekendowy wypad. Muzeum Wsi Radomskiej to świetna zabawa dla całej rodziny

Pozostałe wiadomości